Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek volt terhességmegszakítá...

Kinek volt terhességmegszakítása kromoszóma rendellenesség miatt? Sajnos nálam nagy valószínűséggel az lesz. Teljesen kivagyok, úgy érzem nem bírom tovább.16 hetes terhes nem bírom elviselni a fájdalmat, hogy elveszítem. Első baba!

Figyelt kérdés
Kérem írjon aki hasonló helyzetben van vagy volt. Hogyan lehet ezt elviselni, úgy érzem minden értelmét veszti.:'((
2017. ápr. 24. 11:02
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Nagyon nem jól lelkileg, gyakran sírok, nagyon nehéz ezt elfogadni, de valahogy meg is nyugodtam és tudom, hogy jo döntést hoztam, hoztunk.. Mikor a hasamban volt mar, akkor aggódtam ne hogy fájjon valamije, ahogy irtam nem csak down kór volt nála.. Az hogy megkellett szülnom nagyon megviselt lelkileg, ez egy nagyon kemény dolog az ember életében :'(, de jó kezekben voltam.. Ez sokat segített..
2017. ápr. 30. 09:08
 42/43 anonim ***** válasza:
59%
Sztem ez a legborzasztobb az egeszbe,amikor megkell szülnöd!áhhh én nem biztos h feltudnám dolgozni,ez kőkemény dolog!de az idő majd segìt.
2017. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, fogadd őszinte részvétemet.

Kitartást a továbbiakban.

2017. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!