Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek volt terhességmegszakítá...

Kinek volt terhességmegszakítása kromoszóma rendellenesség miatt? Sajnos nálam nagy valószínűséggel az lesz. Teljesen kivagyok, úgy érzem nem bírom tovább.16 hetes terhes nem bírom elviselni a fájdalmat, hogy elveszítem. Első baba!

Figyelt kérdés
Kérem írjon aki hasonló helyzetben van vagy volt. Hogyan lehet ezt elviselni, úgy érzem minden értelmét veszti.:'((
2017. ápr. 24. 11:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
93%
Ne add fel a reményt kedves kérdező! Az én lányomnak is 5mm-es redőt mértek,majd jött a CVS vizsgálat,nem biztatott a dokim,azt mondta köszönjünk el Tőle,nem sok reményt lát,ennél kisebb értékekkel is DOWN-os babák tömkelegét abortálják.. minket persze ez nem érdekelt,legyen meg a vizsgálat,utána döntünk! 2 borzalmas hét,mire megjött az eredmény! Csodák pedig vannak, az 5mm-es redőtől eltekintve egy teljesen egészséges kislánynak adtam életet! A doki pedig nem számolta el,a terhességi hét is stimmelt... ritkán,de tévedhetnek! Remélem minden rendben lesz! Szorítok!
2017. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
drukkolok,hogy csoda történjen..!
2017. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :'(
2017. ápr. 24. 14:08
 14/43 A kérdező kommentje:
Sajnos beteg a kincsem :'(((((
2017. ápr. 24. 15:31
 15/43 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon-nagyon sajnálom!!!😭😭😭Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
2017. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2017. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Kitartás, és sok erőt nektek! Nekem múlt héten volt CVS, mert határérték közeli volt a kombinált tesztem. Pedig a méretek rendben voltak. Senkinek nem kívánom az érzést, hogy esély legyen a beteg babócára. Nálunk negatív lett a biopszia, de abszolút átérzem a helyzeted ettől függetlenül. :(
2017. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el ezt a cikket, érdemes

2017. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
7%
Nem akarom, hogy feleslegesen reménykedj, csak elolvastam a downbaba.hu-n a nagy tévedésekről szóló sztorikat is. Egyéb is van? Vizenyő a kis testén, szívproblémák stb. Gondolom, tevis 1000%-san az összes infó birtokában akarsz lenni.
2017. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Sajnos igen van szivproblema is, illezve vizenyő ahogy írtad.. Azért is nem tudom megtartani, mivel ezek elég súlyos gondok..
2017. ápr. 24. 17:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!