Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetnék ha nagyon félek?

Mit tehetnék ha nagyon félek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz terhesség megszakításom és egyszerűen borzalmasan félek...félek a laminaria felhelyezésétől mert rengetegen irták itt,hogy borzalmasan fáj..félek az altatástól (még soha nem voltam altatva)..félek,hogy altatás után rosszul leszek vagy esetleg a laminaria felhelyezése után..egyszerűen nem tudom,hogy nyugtassam meg magam és nagyon félek a holnaptól
2017. máj. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Nekem lamináriát nem raktak mivel szültem, de a műtőben kaptam nyugtatót, aztán mikor megérkezett a doki altatót, miután beadta 3 másodperc múlva aludtam.

Műtét után ébresztettek aztán aludtam kicsit még.

Mikor felébredtem sírógörcsöt kaptam, és azóta is ha rágondolok.

Mindenki toleráns volt, nem bunkóskodtak velem.

Sajnos anyagi és egyben egészségügyi probléma miatt kellett elvetetnem, mert a 2 meglévő gyerekemet nem tudtam volna ellátni, segítségem sincs sajnos.

Írj privit nyugodtan, hol lesz a műtéted?!

2017. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
28%

Jajj már!

Van aki úgy jár abortuszra, mint más fodrászhoz. Szerinted ha tényleg ilyen borzalmas lenne, akkor nem tanulna belőle, hogy legközelebb gumit húzzon!?

2017. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves vagy?
2017. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
És igen is dolgozok nem is keveset úgy hogy kérlek szépen ne magadból indulj ki ;)
2017. máj. 24. 20:38
 15/65 A kérdező kommentje:
32:)
2017. máj. 24. 20:39
 16/65 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezo! Ne vedd fel nekik!

Ezek eroszakos, nem normalis, rosszindulatu emberek. Inkabb sajnald oket, mert kb. azt erdemlik. Tudod arc es nev nelkul konnyu pofazni, a valo eletben nem tennek. :)

2017. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
8%
Gyógyszertől? Azt ugye tudod hogy nagyon kevés gyógyszernek van teratogén hatása? És azok se azok, amiket rövid ideig kell szedni. véralvadásgátlók, folsav antagonisták, és az antiepilepikumok. Ez a három nagy csoport amit magzatot károsító hatással bír.
2017. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
67%

Figyi

Nem faj am annyira mint itt mondjak (sokan azt sem tudjak milyen leven nem volt nekik-.-) legyen nalad algopiryn :-)

Erzekeny leszel kb ennyi !


Nekem is volt tobb de testileg kb annyira viselt meg mint egy mandulamutet

Lelkileg meg sehogy.

Ha kepes vagy elfogadni a sajat dontesed akkor nem leszel depis... Csak az lesz az aki alapvetoen egy gyenge ember!

Meg kell tenned, na puff tul leszel rajta es majd johet a tendes terhesseg !

2017. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
89%

Picit keveritek a dolgokat! Attól, hogy beteg a baba, nem lesz missed ab. A missed ab megkésett vetélést jelent, elhal a terhesség, de nem vetél el a nő.

Kérdező, nekem missed ab volt, de technikailag ugyanaz. A laminária tényleg fájt, olyan volt, mintha tűket szúrtak volna belém, kb. 6-ot. De ez volt a legrosszabb része. Ezenkívül semmi fájdalom és görcs nem volt, se előtte, se utána. Az altatás meg semmi.

Van, amikor az embernek nincs választása, nekem sem volt. Neked sincs, ha beteg a baba. Szerintem is jobb neki, ha nem kell betegen élnie.

Ennek ellenére én is megkaptam itt a sok nagyokostól, hogy miért "vetetem el" a babát, és szexelni meg nem féltem-e. Holott már hetek óta nem élt, de ez az apróság valahogy senkit nem zavart rajtam kívül persze...

2017. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, tudom
2017. máj. 24. 21:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!