Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetnék ha nagyon félek?

Mit tehetnék ha nagyon félek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz terhesség megszakításom és egyszerűen borzalmasan félek...félek a laminaria felhelyezésétől mert rengetegen irták itt,hogy borzalmasan fáj..félek az altatástól (még soha nem voltam altatva)..félek,hogy altatás után rosszul leszek vagy esetleg a laminaria felhelyezése után..egyszerűen nem tudom,hogy nyugtassam meg magam és nagyon félek a holnaptól
2017. máj. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Rendben akkor kitalálom kit érdekelsz te és a többi rossz indulatú?:D rajtad is csak nevetek eggyet..szerinted rosz napom lesz miattad vagy a többi miatt mert nem hiszitek el?jaj ugyan már inkább csak nevetek hogy milyen rosszundulatú "nők" vannak..teis menjél inkább a jó büdös p*csába mert már kezd elegem lenni a sok paraszt megmondó emberből
2017. máj. 25. 10:03
 52/65 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Ez jó! :)) Amúgy mindenkivel ezt csinálják, aki nem azonosul velük. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy fájt?
2017. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

Igen feltűnt hogy majdnem minden kérdés alatt ott vannak a nagy megmondók és a legkisebb dologba is belekötnek de hát az emberek nagy részre csak jót röhög rajtuk.

Nem,nekem nem fájt:)rettenetesen féltem előtte mert annyi mindent olvastam itt hogy valaki elájult utána,borzalmasan fájt stb tehát remegtem szó szerint de hál istennek 5mp-ig tartott az égész és az is teljesen minimális fájdalom volt:)

2017. máj. 25. 10:18
 54/65 anonim válasza:
63%
Mikor lesz maga a műtét hánykor? Szorítok.ugye hogy nem fájt a laminária?
2017. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
2órakkor lesz a műtét:) aranyos vagy ez jól esik! Nem fájt hála az égnek!
2017. máj. 25. 10:22
 56/65 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj, hamar túl leszel rajta. Legalább ezekután már Te is gondolom okultál a parasztokból. Biztos írnak privibe is, meg itt is. De ne válaszolj nekik. Volt itt egy csaj aki csak azoknak válaszolt, akik normálisak voltak vele. A bunkók meg később feladták. Ki kell zárni őket. Itt ész nélkül gyilkosoznak stb. Holott ez a te méhed nem az övüké. Mégis úgy érzik közük van hozzá. Hát ne add meg nekik azt az örömöt hogy elolvasod meg válaszolsz. Hülyékkel vitatkozni annyi mint magadnak ártani. Bár ha nevetsz rajtuk (én is) akkor meg hadd pattogjanak. Unatkoznak. Lehet hogy meddő némelyik és azért agresszív. Meg vannak szentköcsögök is. Le ke tojni őket a későbbiekben is. Hát látod milyen primitívek... Tiszta Mónika Show :'D
2017. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
64%

"Azert ez durva, hogy abortusz elott itt logsz,"

Mert mit csináljon még 2-3 órán át? Sírjon, jajveszékeljen és idegesítse a szobatársait?

2017. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Abortuszig 4órát kell itt feküdnöm nem kelhetek fel..neharagudj már hogy abban az 4órában nem a plafont nézem hanem addig mondjuk elfoglalom magam valamivel..azert lennek gz mert oda teszek egy mosolygos szmájlit a mondatom végére? Szerintem ebbe semmi nincs egyszerűen megpróbálok kedves lenni azokkal akik velem is kedvesek..és abba mi olyan probléma hogy beszólok másoknak akik velem minősithetetlenül beszéltek?ler***bancoztak stb bocsi,hogy ezt mondom de gáz vagy "kedves" kommentelő
2017. máj. 25. 12:06
 59/65 A kérdező kommentje:
Foghuzas elott nyilvan en sem a gyk-n lennek de 4órát kell itt feküdnöm...elfoglalom magam.. és ha már feltettem egy kérdést akkor válaszolok azoknak is akik parasztok és azoknak is akik kedvesek voltak velem tehát lehet innen neked is menni mert nem hiszem el hogy az ilyen rosszindulatú embereknek nincs más elfoglaltságuk ha nem tetszik a kérdés menj tovább rajta és mellőzz meg minket a buta kommenteiddel
2017. máj. 25. 12:11
 60/65 anonim ***** válasza:
30%
Akkor talan olvasgass a fogamzasgatlasrol. Meg vannak helyesirastesztek is. Radfer mindegyik.
2017. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!