Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetnék ha nagyon félek?

Mit tehetnék ha nagyon félek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz terhesség megszakításom és egyszerűen borzalmasan félek...félek a laminaria felhelyezésétől mert rengetegen irták itt,hogy borzalmasan fáj..félek az altatástól (még soha nem voltam altatva)..félek,hogy altatás után rosszul leszek vagy esetleg a laminaria felhelyezése után..egyszerűen nem tudom,hogy nyugtassam meg magam és nagyon félek a holnaptól
2017. máj. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
24%

Tudod, ahogy olvasom, és veled érzek, mégis megszakad a szívem, ha a gyermekedre gondolok. Azzal, hogy itt nyilvánosan írod, és gyakorlatilag mindenki tudja, hogy mikor történik, érzelmeket generál. Bennem fájdalmat. Sajnállak, de közben arra gondolok, aki benned él, most még, és azután a 15 perc után már nem fog. Sokan gondolják úgy, hogy ez jobb lesz így, te is. Nem értek vele egyet, de ez az én gondolatom. MIndenfélének leírtak itt engem is, aki azt gondolom, hogy nem az abortusz a megoldása egy nem kívánt terhességnek. Nekem a gyerekeim bármilyen nehéz is, vagy sok elfoglaltságot okoznak, naponta szereznek annyi örömet, hogy soha ne érezzem őket tehernek.

Jó egészséget kívánok neked. Kívánom, hogy kapj erőt a jóIstentől, hogy tovább tudj lépni.

2017. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
50%
"Nekem a gyerekeim bármilyen nehéz is, vagy sok elfoglaltságot okoznak, naponta szereznek annyi örömet, hogy soha ne érezzem őket tehernek." Jah, és ha neked nem jó, akkor neki se legyen? Tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene" hozzàállás. Teljes mértékben megértem, hogy egy BETEG embriót-magzatot nem akar megszülni. Nem mindenki szeretné élete végéig istápolni a gyerekét, mikor az a helyes hogy egy nap felnő, önálló lesz, és ha akar családot, lehet is neki. A kérdező racionálisan döntött, és aki józan ésszel végiggondolja, az nem fog belesavanyodni ebbe. A másik, hogy majd ha akar szül egy másikat, aki remélhetőleg egészséges lesz. Egyszer él mindenki, így a szabad döntés joga mindenkit megillet. Úgy is hamarosan túlesik rajta. És már az is megkönnyebbülést fog hozni. Hiszen a kérdező is megmonta hogy betegen nem tartja meg. Sok szempontból jogos. Ilyenkor nem elég az érzelmekre és Istenre hagyatkozni (pláne úgy hogy nem is létezik). Ha beteg gyerekre vágysz, nevelj magadnak, ne a kérdezőt háborgassátok. Megmondta hogy undorodik tőletek. Meg le is járattátok nála magatokat annyira, hogy ezekután meg is értem. Mi az hogy r¡b☆@ncozzátok? Mert ti mik vagytok? Aljas zaklatók, becsületsértők, rágalmazók, unatkozó meddő nők és frusztrált anyukák. ;) Kitartás kérdező, jobbulást, erős nő vagy♡♥♡♥♡
2017. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
16%
Beteg vagy csak ezt hasznalja kifogasnak ??
2017. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
3%
Hogy vagy kérdező?
2017. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
46%
Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel. Ez a TE döntésed. Csak rád tartozik. Én is elítélem az abortuszt, de senkinek semmi joga más felett ítélkezni. NEm tudhatjuk, kiben mi zajlik le, amikor meghozza a döntést.
2017. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!