Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetnék ha nagyon félek?

Mit tehetnék ha nagyon félek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz terhesség megszakításom és egyszerűen borzalmasan félek...félek a laminaria felhelyezésétől mert rengetegen irták itt,hogy borzalmasan fáj..félek az altatástól (még soha nem voltam altatva)..félek,hogy altatás után rosszul leszek vagy esetleg a laminaria felhelyezése után..egyszerűen nem tudom,hogy nyugtassam meg magam és nagyon félek a holnaptól
2017. máj. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
13%
A magzat ekkor a legsebezhetőbb... Igen, mert ő belehal az ab-ba. S lelkileg valószínűleg téged is jobban megvisel, mint testileg. Sajnálom, hogy így döntöttél. Arra gondolo, bárcsak meggondolnád magad. Hisz ha nem önszántadból teszed...
2017. máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
75%
En csak egyet nem ertek...mi a f**zt kerestek itt??? De tenyleg?! Teljeseggel a kerdezo es ab. ellen vagytok, pedig meg lehet nezni milyen temakorben van maga a kerdes. Ertem en , hogy kidobja a fokategoriaba, de el lehet menni mellette. Nem, ti ehelyett idehanyatok ezt rengeteg gyulolkodo, ostoba valaszt. Pedig lehet sejteni, hogy ugyis a nagy "ertekrendetek" ellentete fog itt varni benneteket. Direkt csinaljatok amit es ez felhaborito, gusztustalan. Orulok, hogy nem vesz titeket figyelembe a kerdezo.
2017. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
79%

Egyebkent draga 36-os tudod kit kuldenel el a francba! Egy gyava, alszent ember vagy es meg hulye is. Pompas parositas! :)

Mert levontad azt a kovetkeztetest, hogy nekem abortuszom volt(es ezert te felhatalmazod magad arra, hogy mindennek elhordj es meg te legyel felhaborodva). Hat kepzeld nem volt, a kozelebe sem jartam meg. Egyszeruen csak melyen megvetem az itelkezo, buta embereket, akik tobbnek szeretnek latszani, mint amik. Beszelgettem sok abortuszon atesett novel es nem minden fekete-feher, de ezt nem tudom minek irom le, ugyse vagy kepes ertelmezni.

2017. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
11%

Ui: abszolút igaza van a gyógyszerésznek, erős gyógyszereket nem csak pár hétig adják plusz ha még is leállítják a gyógyszert akkor úgy csinálják, h széplassan csökkentik a mg -ot, h a szervezettől ne hírtelen vonja meg, mert annak lehet komoly következménye. Jobbik esetbe fokozatosan teljesen leállítják a gyógyszerelést rosszabik esetben pedig csak gyengébbet kap.

Mondom ezt úgy, h egészségügyben dolgozom, fogyatékkal és pszichiátriai betegséggel élő emberekkel.

2017. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
49es elmondanád hol olvastad hogy mi rajta voltunk a babatémán?ha nem tudsz valamit miért fröcsögsz? Nem is terveztük a babát ezért nem kértem az orvos véleményét vagy hogy adjon gyengébbet ugy hogy köszönöm a buta kommented de ezt benézted😘
2017. máj. 25. 09:29
 46/65 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, ne is foglalkozz a faék-komplexitású gondolkodással bíró propagandistákkal...

Laminária-témán túl estél már?

2017. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
77%

"hiszen úgy csinál mintha nála szarabbúl nem járt senki."

Falnak megyek ettől a "ne panaszkodj, másnak rosszabb" dumától. Nem csak itt, bármilyen témába. Leszarom! Nem érdekel, hogy másnak mennyivel rosszabb. Engem a saját életem és a saját jó létem érdekel. Nem tartozok másokért felelősséggel, csak a saját életemért. És az én életem nem lesz attól jobb, hogy másnak rosszabb. Az én problémáim nem oldódnak meg attól, hogy másnak több vagy súlyosabb problémája van. Azt oldják meg ők.

Persze segítséget bárki kérhet, nem szégyen. Az viszont szégyen, ha valaki nem tud segíteni, de azért belerúg egyet abba aki a padlón van.

2017. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
Igen, most helyezték fel a lamináríát 15perce:)
2017. máj. 25. 09:45
 49/65 A kérdező kommentje:
Drága inkább neked nem kellet volna semmit irnod mert annyira buta vagy hogy az valami hihetetlen..szerinted érdekel ki mit gondol?én tudom miert kellet abortuszra jönnöm a lelkiismeretem tiszta viszont neked a figyelmedbe ajánlanék egy szemüveget mert irtam hogy nem terveztük a babát de hát becsúszott viszont mikor megtudtuk hogy várandós vagyok örültünk neki beleéltük már magunkat és igen meg akartuk tartani még ha nem is tervezett baba volt. Szóval neked is lehet tovább foglalkozni az unalmas kis eleteddel neked sem sikerült ez ma na nembaj talán majd máskor és köszönöm hogy a butaságoddal szorakoztattad kicsit az unalmas korhazban toltott idomet. Puszillak
2017. máj. 25. 09:55
 50/65 anonim ***** válasza:
76%

Azt irta fél, erted? Fél a mutettol! Ez miota onsajnaltatas? Az mar mas kerdes, hogy addig zaklatatok szerencsetlen kerdezot, amig kenytelen volt leirni, miert megy ab.-ra. Ehhez sem lett volna senkinek se koze.

Komolyan, annyi EI-vel rendelkeztek, mint egy marek sz*r a foldon. Arra meg még mindig nem tudtok valaszt adni, mit kerestek itt...

1. Nem tudtok a kerdesre valaszolni.

2. Amit irtok azok is csak degradaloak es ertelmetlenek

3. Figyelembe se veszitek a tobbi valaszolot es a kerdezot.


Ez a vilag meg szerintem is rossz fele tart, ha a magadfajtak gyereket szulnek. Ugyan azt a pusztito mentalitast adod tovabb, nulla toleranciaval es empatiaval fuszerezve.

2017. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!