Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszért miért kell...

Az abortuszért miért kell fizetni ráadásul ilyen sokat. Ezt a tb miért nem támogatja? Egyáltalán minek fizetjük ha minden orvosnál fizetni kell?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/120 anonim ***** válasza:
31%
" Nem vagyok abortuszellenes, de ne csinaljunk mar ugy, mintha kotelezo lenne abortaltatni, ha terhes lesz valaki. Ez egy dontes. Nem kotelezo." - szerintem meg ne csináljunk úgy, mint ha ez egy valódi döntés lenne, amikor az AB még a legkevésbé költséges az összes többi lehetőséghez képest.
2017. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/120 anonim ***** válasza:
0%
És jó is ez az irány, mert a felelősségvállaláshoz vezet. Ne haragudj, csak petting, mert nincs pénz gumira+tabira.
2017. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/120 anonim ***** válasza:
27%
#42, szerintem meg ez egy nagyon rossz irány. én nem olyan világban akarok élni, meg az utódaimnak se olyan gyalázatos sorsot szánok, ahol még a szex is a tetves pénztől függ.
2017. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/120 anonim ***** válasza:
67%
De most komolyan, egy doboz óvszerről beszélünk!
2017. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/120 anonim ***** válasza:
100%
Aki az ovszert nem tudja megvenni, az az abortuszt se fogja tudni kifizetni. Ezeknel az embereknel eletszerutlen, hogy 1 ev alatt lehet tobbet kene kolteni gumira, mint evi ket abortuszra, de nekik NINCS penzuk meg a 900ftos gumira se, azt se tudha szerencsetlen, hogy holnap mibol vesz kenyeret. Ti tenyleg ennyire burokban eltek? Menjetek mar ki az Alfoldon egy varosban a "nyomortelepre" es setaljatok egy jo nagyot nyitott szemekkel. Ha mas nem segit.
2017. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/120 anonim ***** válasza:
75%
Onnan jöttem. És pontosan tudom, hogy az ő helyzetüket az ingyenabortusz sem oldaná meg, mert nem vennék igénybe, ennek pedig számos kulturális, életmódbeli és hagyományból fakadó oka van. Nem ők adják ki az aburtuszon lévők számát...
2017. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/120 anonim ***** válasza:
23%
#46, ezért mondtam, hogy a saját jövedelemmel nem rendelkezőknek ingyenessé tenném a fogamzásgátlót is(!) és az abortuszt is. (és az osztrák példának megfelelően 14-re csökkenteném a korhatárt, ahol a szülőket be kell vonni mindenképp, ellensúlyozandó többek között a bizonyos szocio-kultúrás determináltságot is)
2017. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/120 anonim ***** válasza:
0%
Épp arról beszélek, hogy ezeknél a közösségeknél a fogmzásgátlók ingyenessé tétele sem oldana meg semmit. Az ingyenes abortusz lehetőségét többnyire a 16 és 24 között teherbe esett, védekezést hanyagságból vagy felelőtlenségből kerülő emberek használnák ki. Nem nagy összeg a 30 rugó. Teremtsék elő!
2017. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/120 anonim ***** válasza:
30%
Honnan is teremtse elő az a 16 éves azt a 30 rugót?
2017. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/120 anonim ***** válasza:
76%
Álljon az anyja elé a pasijával, aztán a pasija anyja elé, szintén a pasijával, aki addigra már hajnalonként újságkihordó melót keresett magának, például. Más is csinálta, menni fog neki is.
2017. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!