Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy valakinek egy abortusz után már nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
5%
vagy: haragszik mint abortuszfanatikus az életre.
2017. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
57%

Milyen tények ezek? hol találtad, a velveten?

Másik: olyan, hogy abortusz fanatikus nincs, szerintem ebbe belebotolhattál itt úton, útfélen. Aki szerinted abortusz fanatikus, az választási lehetőséget lát és kínál. Ti meg gyilkosoztok, ha valaki nem úgy dönt, ahogy brühühü pici szíved a leragadt keresztényi "érték"rendszerben azt bemagolta mint a Himnuszt harmadikban. A Bibilia azt is tanítja, hogy fikázd meg anyázd felebarátodat? Kétlem. Szerencsétlen, habzó szájú, korlátolt emberek vagytok sajnos.

2017. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy Velvet, Kiskegyed:)))

De van külföldi is, az még rosszabb a drága magzatvédőinknek: "Legal abortions performed in the developed world are among the safest procedures in medicine.[2][68] In the US, the risk of maternal death from abortion is 0.7 per 100,000 procedures,[3] making abortion about 13 times safer for women than childbirth (8.8 maternal deaths per 100,000 live births)" - vagyis magyarán 13x nagyobb esély van belehalni statisztika szerint a terhesség kihordásába és a szülésbe, mint az AB-ba.

(egyébként ez American Journal of Obstetrics & Gynecology, az előbbi meg a Richter által pár éve publikált adat de pssszt:))

2017. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező

Szerintem a kapcsolatotok mindenképp tönkre fog menni akár hogyan döntesz vagy legjobb esetbe közös döntés bár az utóbbit kétlem.

Az,hogy megtarsd vagy elvezesd anyagi és lelki állapottól is függ.

Ha megtartod tudsz majd úgy ránézni a gyerekedre,hogy egy nagy csalódás volt az apja.Nem e marad benned tüske egész életed során.?Ha meg elveteteted nem e bánod meg.

Nincs jó döntés

Én egyik felé se hajlók.

Az én férjem soha nem küldene ab-ra.Ezt 15 év kapcsolat van a hátunk mögött.Volt vita persze minden kapcsolatba van de mindig sikerült megoldanunk de soha nem voltunk külön.Egy kicsit gyerekesen gondolkodik a párod.Mi az,hogy fogja magát és elmegy?Könnyebb megfutamodni.Ezért írtam az elején ennek a kapcsolatnak vége.Soha nem fog felelőséget vállalni a gyerekkel szembe de veled sem.

Alá rendeled magad.Ami nem jó.Állj ki magadért már mint vállad a véleményed.Nem nem azt mondom,hogy mond azt a párodnak igen is marad a baba inkább mond el te szeretnéd ezt a babát mert nekem is úgy tűnik szeretnéd.De lehet tévedek.

Vállalom,hogy mindenki le fog pontozni

2017. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
47%
Utolsóval nagyon egyetértek. Ez a kapcsolat abból amit leirtál nem egy boldog, normális kapcsolat. Én nem pazarolnék rá egy percet sem az életemből. Akárhogy döntesz sanszos hogy vége lesz. Csak miatta hogy ne hagyjon el nem vetetném el a babát ha egyéb feltételek megvannak hozzá. De ha ez kérdéses is az nem lenne hogy ő az aki boldoggá tesz. Neked kell eldönteni hogy egyedül tudod/akarod-e vállalni és mennyire tudnál együtt élni azzal ha most elveteted a babát. Mindenesetre arra hogy az abortusz miatt nem lehet többé gyereked, az ezredrésze kb annak hogy ez a kapcsolat halálra van itélve és szétmentek.
2017. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
0%
Hogy döntöttél végül?
2017. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
30%

Olyan ferfivel vagy aki meg akarja olni a sajat gyereket es teged ker erre

En szemenkopnem es kidobnam ez a pasi nem szeret onzo diszno.

Hagyd ott gyereket vetesd el vedekezz megfeleloen pl hormonos spiral duplan ovszerel ez lepj tovabb

2017. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
0%

Pl neki


[link]

2017. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
54%

#57, én az így gondolkodó önző nőt dobnám ki, aki nyilván nem engem szeret, hanem a jövendő babikájának keres spermadonort és eltartóbalekot.

Kérdező, az utolsó meg mindösszesen azt hagyta ki, hogy a linkelt cikkben szereplőknek 20 éve volt abortusza. Azzal a technikával Magyarországon már tizenéve nem végeznek terhességmegszakítást.

2017. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
15%
Én sajnos elég sok olyan idősödő nőt ismerek,akinek abortusza után nem lehetett már gyermeke. Legtöbbjük teljesen egyedül maradt ,szomorú,sivár életet élnek.
2018. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!