Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy valakinek egy abortusz után már nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
43%
Kedves utolsó! Én meg számos olyan 30-as 40-es nőt ismerek, akinek sosem volt abortusza, ennek nyomán van 3-4 gyereke.... A házasság tönkrement, minden fillért be kell osztani a 4 műszak + túlórák mellett, vagy épp a legkisebb poronttyal ül otthon depresszióba süllyedve, vagy épp már elválva vagy csak sz*r házasságban. Az életük sivár mókuskerék, napi 20 óra robottal, a hátralévő éveit rabszolgaként töltve.... Minden csak nézőpont kérdése...
2018. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
25%
Ismerek több nőt, akinek nem lehet abortusz után gyermeke, olyat is, akinek beágyazódási problémák lettek abortusz után. Senki nem tudja garantálni azt, hogy az abortusz után ugyanolyan lesz a méhfalad, mint előtte. Egy doktor sem fogja ezt állítani és felelősséget vállalni utána. Ha egy méhlepény magától válik le, az nem ugyanaz, mint mikor ledarálják. Nem csak úgy van odatapadva egy embrió, hogy ráfújnak és leválik. Nagyon sajnálom, ha a benned fejlődő kis életnek itt a vége, de beleszólni vagy helyetted vállani nem tudom. Azt tudom, hogy egy gyermek nagyon sok örömet tud szerezni az édesanyjának és az édesapjának is. Nem minden férfi tekinti nyűgnek a gyermekét. Vannak olyanok is, de vannak olyan édesapák, akik ugyan elsőre megijednek, aztán pedig valóban szülővé érnek. Ezt csak akkor lehet elérni, ha van gyermekük, gyermek nélkül nem születik meg egy édesapa sem. Kívánom Nektek a legjobbakat!
2018. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, akinek 2 után nem lehetett és olyat is, akinek 3-4 után még több is született.
2018. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
24%
Igen ismerek, most meg már akar és ott vergődik hogy jajj szegény neki nem jön össze. Szánalom amit leművel.
2018. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!