Cila-Bila kérdése:

Mennyire volna népszerű Magyarországon egy abortuszt tiltó törvény?

Figyelt kérdés
Egyéb szociális és társadalmi intézkedések mellett megszavaznám. Sírunk, hogy fogy a magyar, idegen népek leselkednek a határnál, hogy megoldják nem a magyarok, de a népesség fogyatkozást és mi ezrével öljük meg saját gyermekeinket a jövő nemzedékét. Nekünk nem 10 millió lakósra, hanem 10 millió magyarra van szükségünk.Milyen lélekkel élnek azok a párok , akik felelőtlenül nem vállalják szexuális életük gyümölcsét és a fehér maffia segítségével megölik megfogamzott magzataikat? Ha az utolsó 20 év 6 millió magzat megölését vesszük alapul, a magyar egy gyermekgyilkos nép.Ebben természetesen az utóbb 25-30év politikájának is nagy szerepe van, ellenségeinknek minél kevesebb a magyar annál jobb. Nem veszitek észre, hogy a gender, bal és jobb liberális politika mind arra játszik, hogy pusztuljon a magyar. Ezt akarjátok???

#gender #jobb és bal libsi politika #aburtusz.
2018. jan. 28. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
12%
Végre nem egy kapartatásfanatikus esztelen levezetése, jó olvasni hogy vannak még életpárti, nemzetüket szerető és nem halálkultuszos emberek. Megszavaznám, a teljes tiltást még nem, de a szigorítást mindenképp. De legyünk reálisak, az AB eddig az összes beadványt elkaszálta.
2018. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
70%

Azért nézzünk azt ne felejtsük el, hogy általában az abortusznak vannak okai. Körülmények nem megfelelők, "besikerült" baba, betegség erőszak van a háttérben. Ha ezek a gyerekek megszületnének (betegen rossz körülmények évagy nem szerető család közé) vajon mennyi esélyük lenne alapból, hogy értékes tagjaivá váljanak a társadalomnak.


Abortusz tiltása helyett inkább a fiatal középosztály gyerekvállalási kedvén kéne javítani. Én volt egyetemi csoporttársaimon látom, hogy habár anyagi háttér van esetleg párkapcsolat is 28-30 évesen még mindig az "aranyifjú" létformát élvezik,karriert építenek, plusz egyetemet végeznek és 35 éves korukig eszükbe sem jut a családalapítás (inkább legyen minikutya meg kirándulgatás a gyerek csak nyűg) Nem azt mondom, hogy ez rossz, csak furcsa mikor szakgyógyszerész képzésen felnőtt jól szituált emberek kb. úgy néznek rám mint valami ufóra mert babát várok. XD

2018. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
96%

Remélem semennyire. Az ötlet is borzalmas.

Nem az abortuszt kell betiltani, hanem

1. Kampányolni a megfelelő védekezés mellett (felvilágosító előadások már fiatal kortól kezdve), valamint elérhetőbbé, olcsóbbá tenni a fogamzásgátló eszközöket. Nevetséges, hogy egy 3 db-os gumi 1000 forint. Tabletta pedig hiába van már 3 havi adagban 2500 forintért is, egy zsákfaluban élő szerencsétlen még az orvoshoz sem jut el felíratni.

A sterilizáció ára is milyen már? Eddig sem volt olcsó 50 ezerért, de most már felemelték 70-re.

Pedig igen is jó megoldás lenne azoknak, akik már szültek 5 gyereket és volt 10 abortuszuk (igen, nem egy ilyen van!). De az ilyeneknek honnan lesz rá 70 ezer forintjuk?

2. Nagyobb kedvet csinálni a gyermekvállaláshoz különböző kedvezmények révén. Az értelmiségi emberek egyre később vállalnak gyermeket, mert előbb meg akarják teremteni a megfelelő anyagiakat a gyermekvállaláshoz. Azonban ehhez nem elég 1-2 év, és mire végez az egyetemmel, dolgozik, már ott van 30 éves...

2018. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
88%

Én még nem találkoztam abortuszpárti emberrel. Aki kifejezetten szeretné hogy abortusza legyen, vagy kötelezővé akarja tenni. Én se akarok abortuszt, meg is teszek ellene mindent.

De ha mégis besikerülne egy gyerek, nem akarnám megszülni. Mert nem az ilyen elvakult nemzethuszároknak szülök, és nem is elsősorban a nemzetnek, hanem magamnak és a páromnak. Nem neked kéne 9 hónapig kihordanod. Nem neked kéne megszülnöd. Nem neked kéne otthagynod miatta az egyetemet. Nem neked kéne elmenned végzettség nélkül dolgozni. Nem neked kéne eltartani, gondoskodni róla. Erre mindre én 19 évesen nem vagyok kész, mert sok szempontból még magam is gyerek vagyok, és ezt én tudom eldönteni, nem te, nem az illiberális szélsőjobbos mániákusok és nem a kormány.

Ezért vagyok nem abortuszpárti hanem választáspárti.

2018. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
75%
Na még egy magzatfanatikus, aki a nők egyik legalapvetőbb jogát, a saját tulajdon testéhez való jogát akarja elvenni és rákényszeríteni a saját akaratát, csak mert neki úgy lenne a jó. Te es a hozzád hasonló elvakult abellenesek, nyugodtan szüljenek fejenként 6 gyereket, ha úgy akarják, de mástól ezt nem várhatják el. Ha nem tűnt volna még fel, a nők nem tenyészkancák, akik azért vannak, hogy szüljenek és szüljenek. A mai világba rendkívül nehéz a gyerekhez való megfelelő körülményt megteremteni. Nem mindenki akarja a saját meglévő életét megnyomorítani egy nem megfelelő, a szükséges anyagi háttér nélküli semmire megszülető gyerekkel. Ha annyira aggódsz a magyar nemzet miatt, akkor hajrá, szülj amennyit tudsz meg a hozzád hasonló gondolkozásúak is, de nem gondolod majd, hogy más csak azért szül, mert elvileg fogy a magyar. Ez saját, jól átgondolt döntés kell legyen. Sokkal inkabb a fogamzásgátló eszközöket kéne elérhető áron kínálni. Szóval semennyire nem volna népszerű, annyit érnének el vele, hogy ugyanúgy elvetetnék a nők nem kívánt terhességeiket, annyi különbséggel, hogy sokan feketén intéznék el fű alatt vagy egyéb otthoni módszerekkel, amik rengeteg veszélyt tartogat magában. Vagy szimplán fognák magukat és kiutaznak szomszédos országaink valamelyikébe, ahol teljesen legális körülmények között elvégeztetnék a műtétet. Ennyi.
2018. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez több rétű probléma. Az egy dolog, hogy valakü megszüli a gyereket. De őt fel is kell nevelni. Ehez nem ártana a családok támogatása. Pl az anya részmunka időben vissza tudna menni dolgozni normális bérért. Nálunk az alapvető probléma a logisztikát megoldani. Még nem dolgozom de ha vissza állok nem kis gond lesz.12 órás betegágy melletti munkát már nem fogom tudni vállalni, mertszülők messze is laknak és ők is dolgoznak. Ráadásul vidéken még rosszabb sok esetben a helyzet, mert még kevesebb bölcsis hely van kevesebb munkahely stb. Főiskolára járok. Pici jön velem péntekenként mert másként nem tudjuk megoldani. Pedig ez havonta kb 2 alkalom lett volna.
2018. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok ab fan de ettől a szüljünk a hazánknak dologtól hülyét kapok meg az összes nagymagyartól. Gyereket magamnak meg a páromnak szülök csak is kizárólag eszembe nem jutna ezt csak a hazámért megtenni. De ha neked ez a gyerekvállalás értelme akkor hajrá.
2018. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, majd a turbómagyarok eldöntik ki, mikor, mennyit szüljön.
2018. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ennyire:

[link]

(eredendően egy másik kérdéshez tettem be, de neked is tökéletes válasz - a társadalom 19%-a támogatna egyáltalán szigorítást vagy tiltást, 78% támogatja a nő szabad döntését, és 3% a bizonytalan, nem érdekli, nem válaszol)

2018. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
13%
#19 Kit kérdeztek meg? Mert engem ugyan nem, egyébként maga a kérdés is manipulatív az oldal hitelességét illetően pedig több kérdőjel merült fel bennem. Egyébként, ha történetesen nőnemű a magzat, akkor az nem egy (leendő) nő jogairól szól? Akkor itt hol van a legendás jogvédelem?
2018. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!