Cila-Bila kérdése:

Mennyire volna népszerű Magyarországon egy abortuszt tiltó törvény?

Figyelt kérdés
Egyéb szociális és társadalmi intézkedések mellett megszavaznám. Sírunk, hogy fogy a magyar, idegen népek leselkednek a határnál, hogy megoldják nem a magyarok, de a népesség fogyatkozást és mi ezrével öljük meg saját gyermekeinket a jövő nemzedékét. Nekünk nem 10 millió lakósra, hanem 10 millió magyarra van szükségünk.Milyen lélekkel élnek azok a párok , akik felelőtlenül nem vállalják szexuális életük gyümölcsét és a fehér maffia segítségével megölik megfogamzott magzataikat? Ha az utolsó 20 év 6 millió magzat megölését vesszük alapul, a magyar egy gyermekgyilkos nép.Ebben természetesen az utóbb 25-30év politikájának is nagy szerepe van, ellenségeinknek minél kevesebb a magyar annál jobb. Nem veszitek észre, hogy a gender, bal és jobb liberális politika mind arra játszik, hogy pusztuljon a magyar. Ezt akarjátok???

#gender #jobb és bal libsi politika #aburtusz.
2018. jan. 28. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
89%

Én speciel nem szülném meg a gyerekeimet egy olyan országba, ahol a politika ennyire beleszól az életünkbe. Teszem azt ha 15 évesen megerőszakolná valaki a lányod és meg kéne szülnie azt a gyereket is ennyire támogatnád ezt az ötletet? Vagy ha kiderül, hogy sérült a gyerek és első perctől életképtelen lesz?


Szerintem mindenki abortusz ellenes, de annak semmi jó vége nem lesz, hogy azért szül majd valaki gyereket, mert kell a szaporulatszám a statisztikákba.

2018. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
73%
#20, és megértem, hogy nehéz szembenézned a tényekkel, de ez van, az elmúlt negyed században egyetlen olyan országos közvéleménykutatás se készült Magyarországon, amely az abortuszt szigorítani akarók bármilyen kis többségét mutatta volna.
2018. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
0%
És azon gondolkodtál már, hogy ki fogja eltartani az egyre öregedő társadalmat? A politika nem szól ma bele, nem foglalkoznak a jogszabállyal, nem mernek vagy még mindig kommunizmus van a fejekben, ki tudja.
2018. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
79%

#23, csak én gondolom egész viccesnek, hogy valaki úgy kommunistázik, hogy közben az a hajdan volt "puha diktatúránál" is kevesebb jogot adna az embereknek? (ami sajnos már most is adott, pl. a tanulóifjúság jogainál)

Egyszerű, tessék megteremteni az olyan körülményeket, ahol az emberek önként és szívesen vállalnak utódokat...

2018. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy már egy lapon említsünk egy kifejletlen, nehány hetes embriót, egy már megszületett, gondolkodni képes, saját tervekkel rendelkező emberrel!! Atyaég. A magzatnak feltételes (!!) jogképessége van, nem véletlen. Egyértelműen a nőnek van joga a döntéshez a teste felett és az ő érdeke az előrébbvaló egy nehány hetes embrióval szemben. És ez így nagyon is jól van. Addig bizony amíg a nő testében tud fejlődni, életben maradni és úgy általánosságban létezni az embrió, addig a nőé a döntő szó.

Ja és biztos nem fogok azért szülni, mert ki fogja eltartani az öregeket, se azért mert elvileg fogy a magyar. Komolyan, mik ezek az “indokok”. Ha szülnék, csak magamnak és a férjemnek szülnék, mert MI szeretnénk, nem ezekért a nevetséges okokért.

2018. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
11%
#24-esnek: "Magyarországon az 1960-as, 1970-es években hajtották végre a legtöbb abortuszt. A meglévő adatok csak a legális művi terhességmegszakításokra vonatkoznak, nem számolva bele a törvénytelen beavatkozásokat és a spirál, valamint gyógyszerek abortív hatását. Az abortuszok száma 1956-ban nőtt meg, ekkor (1956. június 4-én) engedélyezték államilag, miután a Ratkó-törvényt feloldották. 1957–1966 között 1 642 417 abortuszt végeztek, az évenkénti átlagos szám 140–180 ezer közötti volt. 1969-ben például a művi vetélések száma 206 817 volt, akkor, amikor csak 154 318 kisbaba született" (Múlt-kor történelmi portál).
2018. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
88%

Te nem vagy normális...


Amúgy meg nem tanultál történelmet?

Volt már egyszer ilyen, sok nő vére tapad ahhoz a törvényhez is....nem értem miért kellene ez újra végigjátszani..

2018. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
74%

#26, tudom. Pont ezért megdöbbentő, hogy valaki manapság törvényileg tiltaná az abortuszt.

(1969 és "most" között a különbség a fogamzásgátló tabletták léte és elterjedése, ezért van most hatodannyi AB.)

2018. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
5%
#25: Te így gondolod, más pedig lehet hogy másképp. Én azt gondolom, hogy az élet a fogantatással kezdődik, nyilván van fejlettségbeli, életkori különbség, de nem is ezt mondtam, hogy nincs. Azt gondolom, mindenkinek joga van az élethez, joga van esélyt kapni.
2018. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
73%
#29, az, hogy te hogy gondolod, az nyilván hatással lehet a saját életedre. Másokéra meg nyilván annak kell hatással lennie, hogy ők hogyan gondolják. Nem?
2018. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!