Cila-Bila kérdése:

Mennyire volna népszerű Magyarországon egy abortuszt tiltó törvény?

Figyelt kérdés
Egyéb szociális és társadalmi intézkedések mellett megszavaznám. Sírunk, hogy fogy a magyar, idegen népek leselkednek a határnál, hogy megoldják nem a magyarok, de a népesség fogyatkozást és mi ezrével öljük meg saját gyermekeinket a jövő nemzedékét. Nekünk nem 10 millió lakósra, hanem 10 millió magyarra van szükségünk.Milyen lélekkel élnek azok a párok , akik felelőtlenül nem vállalják szexuális életük gyümölcsét és a fehér maffia segítségével megölik megfogamzott magzataikat? Ha az utolsó 20 év 6 millió magzat megölését vesszük alapul, a magyar egy gyermekgyilkos nép.Ebben természetesen az utóbb 25-30év politikájának is nagy szerepe van, ellenségeinknek minél kevesebb a magyar annál jobb. Nem veszitek észre, hogy a gender, bal és jobb liberális politika mind arra játszik, hogy pusztuljon a magyar. Ezt akarjátok???

#gender #jobb és bal libsi politika #aburtusz.
2018. jan. 28. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
11%

#37-esnek üzenem, hogy ha visszaolvassa a hozzászólásaimat, abból egyértelműen kiderül, hogy nem gyilkosoztam le senkit és nem is trágárkodtam. "Közületek" (ebbe te kényszerítettél bele), néhányotok stílusa viszont magáért beszél, ld. a kommenteket.


Rengeteg ismerősöm segítő szándékkal lép fel azok iránt, akik nem tudják mitévők legyenek, megtartsák-e a babát vagy sem, itt a gyakorin többnyire azok írnak, akik maguk is bizonytalanok és támogatást várnak. Sokan ruhával, terhesvitaminnal, elhelyezéssel, nem csupán jó szóval tudnak szolgálni, bár ez utóbbi sem utolsó. Ha valaki nem kér a segítségből, akkor az jelzi, de a lehetőség adott, ami szerintem nagyszerű, talán nem kellene belerúgni azokba, akik a kezüket nyújtják a rászorulóknak, ilyen alapon a hajléktalanokat, drogosokat stb. segítő emberek munkája is fölösleges, miért nem hagyják a szerencsétlen embereket nyögni a saját döntésük súlya alatt. Az a baj veled, hogy rosszindulatot feltételezel ott, ahol az valójában nincs, ezért hányod tele naponta a Gyakorit olyan és ahhoz hasonló kérdésekkel, hogy miért csinálják ezt az aljas szentfazekak. Kiragadott hozzászólásokból általánosítasz, miszerint az "összes magzatfanatikus szentfazék gyilkosozik, trágárkodik, nem tartja tiszteletben más véleményét", csak azért mert valaki, valakik más értékek mentén látják a világot. Ha azt írod, hogy te bezzeg elfogadod más döntését, hát akkor jelzem, az is egy döntés, ha valaki életparti. Hogy ez kinek, melyik hozzászólónak mit jelent? Kérdezz, mielőtt ítélkezel!

2018. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim válasza:
88%
Hogy fogy a magyar?? Olyan durva túlnépesedés van a Földön, hogy lassan nem lesz mi eltartson minket, és te ettől parázol, hogy fogy a magyar? Ilyen mentalitás mellett inkább fogyjon is... amúgy meg nem kell sem támogatni sem tiltani az abortuszt, hanem ki kéne találni például annyira egyszerű újításokat, mint Skandináviában, ahol fiataloknak ingyen osztogatják a gumi óvszert.
2018. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
81%

Haha, gyorsan eszkalálódott ez a beszélgetés. Az egyik válasz után eszembe jutott, hogyha a sok fórumozás helyett az abortuszt tiltók szaporodnának lehet megoldódna ez a szaporulat probléma...:D


Sajnálom, de ez annyira groteszk már.


Amúgy az a véleményem a dologról, hogy csak 3 beültetést áll a TB a meddő pároknak, a szinglik és a meleg párok meg nem mehetnek csak úgy be itthon egy spermabankba és nem tudnak csak úgy örökbefogadni egy gyereket - tehát akik mindent megtennének egy gyerekért nem kaphatnak, mert nem illenek bele a mai politikai élet családmodell elképzelésébe. a

Akik meg mindent megtennének azért, hogy ne legyen bele lennének kényszerítve, hogy gyereket vállaljanak. Nem érzi senki sem, hogy ez talán nem így kéne, hogy legyen?


Egyébként a méhtranszplantációval már férfiak is szülhetnek a közeljövőben (komolyan, orvosi lapok cikkeznek erről), úgyhogy ha olyan szívén viseli az a sok ember a szaporulatot, akkor csak tessék ezt is bevállalni, hogy maradjon még sok jó fehér magyar!

2018. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
36%

#73-asnak üzenem, magzatvédőként, hogy én speciel támogatom a homoszexuálisok örökbefogadását és egyáltalán mindenkit, aki gyereket akar vállalni. Azt gondolom, jobb helye lenne egy gyereknek mondjuk meleg, leszbikus pároknál, vagy szingliknél, mint ha a műtőasztalon végezné idő előtt.


Az a baj, hogy rengeteg ismerősöm él egyedül vagy harmincévesen az anyjával és nem azért nincs gyereke, mert nem szeretne.

2018. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
76%
#74, az első állítással én is egyetértek, nem hiszem, hogy az egyén szexuális beállítódása összefüggene azzal, hogy milyen szülő lehet belőle. A másodikkal viszont nem, mert embrionális v. kora-magzati korban a "műtőasztalon maradni" az a SEMMILYEN sors, a nulla. Amihez képest a jó az jobb, a rossz meg rosszabb. Márpedig arra nincs semmiféle garancia, hogy egy nem kívántan megszületett gyerek sorsa jó lesz, ha családba kerül (tök függetlenül attól, hogy külön v. egyneműek közé), ha állami gondozásban nő fel.
2018. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
93%
Hát abban biztosak lehetünk,hogy népszerű lenne,mert mindenki arról beszélne,hogy halálra kéne kövezni a kitalálóját,bár szerintem nem erre a népszerűségre gondoltál. Elfogadni nem fogják. Én abortusz ellenes vagyok,de a kérdésed nekem már túl "magas". Lehet most csúnya hazaáruló prolinak nevezni,de hol érdekel engem Magyarország szaporulata? Nem a többieknek szülök. Most vagyok kismama és amikor a sógoromék várták a babájukat (én még akkor nem voltam terhes),akkor állandóan hallgathattam itthon,hogy most mi következünk a férjemmel,figyeljek és tanuljak ám,mert ha majd érkezik a mienk,stb..eszükbe sem jutott,hogy esetleg mi nem akarunk babát,és majd felkészülünk,ha eljött az ideje,abban sem voltam biztos,hogy nem vagyok esetleg meddő,szóval semmiképp se akartam beleélni magam a dologba,hogy "húú,majd ha gyerekem lesz". Leültem férjemmel beszélgetni erről,mert ő akart gyereket,de annyiban maradtunk,hogy védekezünk egészen addig,amíg a kedves leendő nagyszülők felfogják,hogy ha szülök is,nem azért,hogy nekik legyen unoka. Megértették,megbeszéltük velük,hogy ne piszkáljanak a témával,ne akarjanak feladatot csinálni belőle és akkor döntöttük el,hogy jöhet,mert már tiszta a terep és eljutott mindenki agyáig,hogy nem másoknak szülök. Na,ugyan ez a helyzet kicsiny országunkkal is,nem azért szülöm ezt a gyereket,hogy népszámlálásnál majd büszkélkedhessek,hogy én is hozzátettem valamit,tehát maga az indokod úgy hülyeség,ahogy van,ezzel senkit nem fogsz meggyőzni,hogy szüljön. Bocsi.
2018. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
100%

Van egy személyiségzavarom, ami gyógyíthatatlan. Nálam ez azzal jár, hogy a döntéseimet, véleményemet gyakran váltogatom, gyakran cselekszek meggondolatlanul, a hangulatom a zokogástól a már elviselhetetlen boldogságig terjed és vissza, pár napos, néha pár órás váltakozásban, a környezetemben az embereket felváltva gyűlölöm és tisztelem szinte istenként.

Nem igazán lehet kikúrálni, szinten tartani valamennyire megy, csak ki tudja, meddig.

Szerinted alkalmas vagyok én ezekkel a paraméterekkel anyának? Szerinted jó helyen lenne mellettem a gyerekem? Meg tudnám neki adni az érzelmi biztonságot, ha időnként minden ok nélkül meggyűlölöm két órára?

Ugye. Ha lehetne, sterilizálnám magam, hogy még véletlenül se sikerüljön be baba, akit nem tudnék elvetetni, de nagyon pocsék élet várna rá mellettem. De végül is kit érdekel a meg sem született kölyköm boldogtalan sorsa, a lényeg, hogy van még egy MAGyar ember a földön...

2018. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!