Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek az exemmel kapcsola...

Mit tegyek az exemmel kapcsolatban? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami nem volt rám jó hatással... Én nagyon szerelmes voltam, rajongásig szerettem a barátomat, minden elé őt helyeztem. Viszont ő kihasznált, megcsalt, átvert. Még ezt is eltűrtem, két hete telt be a pohár és szakítottam vele. Nehéz volt, még most is az, főleg, hogy kiderült, terhes vagyok.


Nem tartom meg, abortuszom lesz. Viszont fogalmam sincs, hogy a volt barátomnak elmondjam-e, vagy sem. Anyukám és a legjobb barátnőm azt mondják, hogy ne, mert ez csak újabb indok, hogy beszéljünk és semmi értelme nem lenne. De mégis tőle vagyok terhes és nem tudom, úgy érzem, jobb lenne neki elmondani.


2018. jún. 20. 09:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Semmi értelme elmondani, hacsak nem akarod hogy visszakuncsorogja magát hozzád. Ha meg annyira fix hogy elveteted, akkor minek kéne megtudnija? Hogy tudjál mártírkodni, felesleges.
2018. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
A mocskos 10-es válaszoló ide is idejön hergelni meg vitát generálni...
2018. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem se mondd el neki. Épp elég fájdalom ért, ill. érni fog miatta. Volt hasonló kapcsolatom, terhesség nélkül is nehéz volt feldolgozni. Örülök, hogy anyukád melletted áll, szerencsés vagy! Kitartás!
2018. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
3%

Kerüld el jó messzire, nem érdemel meg téged.

Viszont a baba nem tehet semmiről. Egy kis élet, aki tőled kap mindent, már ebben a pillanatban is.

Ne viselkedj vele úgy, ahogy a párod veled tette, vagy még csúnyábban. Teljes egészében tőled függ, neked van kiszolgáltatva. Ne csald meg őt, ne verd át, ne öld meg.

2018. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi, de 20 évesen nem leszek egyedülálló anyuka.
2018. jún. 21. 16:41
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
De az vagy, anyuka. Ezt akkor fogod megérteni, amikor kívánt gyermekednél megjelenik a két csík, és majd kiugrasz a bőrödből. Pedig csak két csíkot látsz. A mostaninak, mire abortuszra mész, már szívhangja, vagyis szíve is van. Meg kobakja, meg keze-lába. Ha nem hiszed, írd be a google-ba, hogy 8 hetes embrió. Hogy az apukával milyen zavaros a kapcsolat, azt te érzed, tudod, de az biztos, hogy egy gyermek van a pocidban. Senki nem szeretne egyedül nevelni a gyermekét, nagyon sajnálom, hogy így alakult neked! Sok erőt!
2018. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Ebben a helyzetben nem mondanám el, akarna a franc egy ilyen alakkal bárminemű kapcsolatot tartani..!

Amúgy meg ne beszelj már hülyeségeket utolsó!! A kérdező NEM anyuka, mivel hogy NINCS gyereke. És tök jogos, hogy nem akar ilyen fiatalon, egyedülálló anyuka lenni és nem akarja ezzel tönkretenni az eletet. Plusz ahányszor a gyerekre néz, annyiszor fog az a patkány, gerinctelen apja eszébe jutni...

2018. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%
Megélted, 17-es, vagy jós vagy? Honnan a francból tudod, kinek miről mi jutaz eszébe? Hülyeséget írsz!
2018. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem, igaza van. Képtelen lennék együtt élni egy gyerekkel, aki folyamatosan arra emlékeztet, aki szinte tönkretett.
2018. jún. 21. 19:20
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem hülyeségéket írok, nem 1 olyan ismerős van a körünkben, akiknek hasonló patkány pasijuk volt és a bizony a közös gyerek, ha nem is mindig, de nagyon sokszor a szemet apjukat juttatja eszükbe.. Plane ha fiú a gyerek és mikor el kezd nőni egyre inkább jelennek meg rajta az apja vonásai. Közben pedig a kérdező is megerősített ebben, szóval erről ennyit. De ügyes vagy, sikerült megragadnod a lenyeget..... Eleve arról szól a kérdés, hogy NEM fogja megtartani, szóval nem azon kell lovagolni, hogy de nem is biztos h a pasira fogja emlékeztetni a gyerek!
2018. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!