Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek az exemmel kapcsola...

Mit tegyek az exemmel kapcsolatban? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami nem volt rám jó hatással... Én nagyon szerelmes voltam, rajongásig szerettem a barátomat, minden elé őt helyeztem. Viszont ő kihasznált, megcsalt, átvert. Még ezt is eltűrtem, két hete telt be a pohár és szakítottam vele. Nehéz volt, még most is az, főleg, hogy kiderült, terhes vagyok.


Nem tartom meg, abortuszom lesz. Viszont fogalmam sincs, hogy a volt barátomnak elmondjam-e, vagy sem. Anyukám és a legjobb barátnőm azt mondják, hogy ne, mert ez csak újabb indok, hogy beszéljünk és semmi értelme nem lenne. De mégis tőle vagyok terhes és nem tudom, úgy érzem, jobb lenne neki elmondani.


2018. jún. 20. 09:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeséget meg az beszél, aki a kérdezőt “anyukának” nevezi és arról győzködi, hogy csak azért is, akarata ellenre tartsa csak meg, mert hát az milyen jó lesz.. Persze ezt úgy érteni, hogy RAJTA (kérdezon) kívül kb mindenkinek, hogy Ő mit akar az ugye kutyát se..
2018. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Mélységesen egyet ertek az elottem szolokkal, ill. A kerdezovel. En nem csak olyat ismerek, akik egyedul allo anyak es megkeseredtek. A legjobb baratnom tervezetten! babat vallalt a parjaval. Jelenleg a gyerekneveles az o dolga, melo mellett, plusz a haztartas vezetese. A srac meg lelep egy hetre a haverokkal, mert egy "ferfi" ezt megteheti. Nap mint nap latom, hogy boldogtalan. Hiaba segitek en neki, amiben tudok, ha kozben napi ezt a segitseget jogosan a parjatol varja el. At kellene nezni a magzatvedoknek mas topicba is, es talan meglatnak milyen problemakkal szembesul egy no (akar kapcsolatban, akar nem), ha ugy dont megtartja a babat.

A masik, hogy anya akkor lesz valaki, ha elo babat szul. A masik, ti minek nevezitek azt a "not", aki felelotlenul szul egy gyereket, mert ugye jobb mint az abortusz es a gyerek egesz nap sir mert az anyja ocsmany modon uvolt vele. (ovoda mellett lakom, nem egy ilyen mintapeldanyt latok nap, mint nap. Pedig szegeny kicsik nem tehetnek rola, hogy anyu hozott egy rossz dontest)

2018. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%

Bevallom én szemét vagyok és legalább egy terhességi tesztet elpostáznék neki (akár egy "remélem tudod mi az a gyerektartás" cetlivel :D )hogy kicsit beijesszem :D

De nem kell olyan genyának lenni mint én, sőt, nem vallom magam követendő példának.

2018. jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
86%
#14 #16 jó, akkor tartsátok el ti, más f***ával könnyen veritek a csalánt, én mikor szólhatok bele az életetek fontos döntéseibe? Én is ugyanolyan noname senki vagyok az internetről mint ti, jogom van hozzá.
2018. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!