Nagyon nehéz abortusz után?

Figyelt kérdés

Ha a szívemre hallgatok nem akarom elvetetni, de ha az eszembe akkor muszáj.

Nem vagyok komoly kapcsolatban és akitől van a gyerek o ragaszkodik az abortuszhoz.

Most még csak 4-5 hetes lehet, de én már most Úgy erzem hogy szeretem és vigyázni akarok rá.

Pedig mindig tartottam a gyerek vállalástól, főleg olyan embertől legyen akivel nem szeretjük egymást.


2018. okt. 22. 09:36
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
43%
Akkor tulajdonképpen a nem épp szerény számításaim szerint is beleférne a gyerkőc. Más kérdés hogy a nagyszülők hogy állnak a dologhoz. Jogosult lehetsz GYEDre ha van egy munkaviszonyod. Inkább az lesz itt a baj hogy olyantól van, akit nem szeretsz. Vagyis te magad is leírtad.
2018. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel, hogy nem szeretem.

Inkább a magyszuloktol felek , hogy mit fognak szólni.

2018. okt. 22. 11:59
 23/58 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg tőlök. Vázolod őszintén.
2018. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne menj abortuszra. Mások ettől szerényebb jövedelemmel is vállalnak gyereket. És fel is tudják nevelni. Beszélj a nagyszüleiddel.
2018. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim válasza:
33%
Na, ma is okosabb lettem. Nekem meg sem kellett volna születnem, mert a szüleim minimálbért kerestek. "Mély szegénység", mi?
2018. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
44%
Az nem az. Nem is írtam hogy két minimálbér. Arra írtam hogy valaki anyagi helyzetén felül. Nem kell kiforgatni.
2018. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
35%
legyet nem csapod le, de e gyereket simán kinyírnád? Nekem ez kissé (na jó, nagyon) hihetetlen.
2018. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs szíved elvetetni, akkor a nagyszükeiddel kell megbeszélni hogyan tovább.

El nem várhatsz tőlük semmit nyílván, de ha azt mondják támogatnak és segítenek ahogy tudnak, akkor jó.

Viszont ha nem, akkor muszáj lesz abortuszra menned.

Szóval ebben nem mi tudunk neked segíteni.

2018. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
57%
Ha a nagyszüleid segítenek, az nem "elvétel" tőlük. A saját dédunokájukra adják, önként, ha adják. Nyugodtan kérj tőlük segítséget. Ez a szöveg az anyagi helyzetről csak akkor érdekes, ha a gyerekre úgy tekintesz még, mint egy élettelen sejtcsomóra, ahogy itt sokan teszik. Akkor ugyanis indok rá a szegénység, hogy elvetesd. Ha már most a gyerekednek érzed, akkor viszont éppúgy nem indok elvenni az életét, mint egy újszülött, vagy egy nagyobbacska gyerek esetében. Szóval ha te úgy érzed, szereted, vigyázni akarsz rá, akkor tartsd csak meg. Az ugyanis nem vigyázás meg szeretet, hogy a "józan ész" alapján megöleted, mert nem lenne meg kapásból neki mindaz, ami egy jobbmódú családban megvan. A világ jelentős részét tarkón lehetne lőni, ha az anyagiak határoznák meg egy élet értékét.
2018. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
37%

"Nagyon nehéz abortusz után?" - Kérdező, ez teljesen egyéni, a nő gondolkodásától, lelki alkatától, környezetétől, neveltetésétől, és még sok mindentől függ. Van, akit annyira visel meg, mint egy fogorvosi kezelés, van, aki évekig eldepizik rajta.


" és akitől van a gyerek o ragaszkodik az abortuszhoz." - erre egyszerű a megoldás, ha megtartod, ne nevezz meg apajelöltet, és ennyi, akkor az illetőt nem fogja érinteni, nem keletkezik se joga se kötelessége.

Mindamellett azt gondolom, hogy egy gyereket a két szülőjének kell akarnia.

2018. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!