Nagyon nehéz abortusz után?

Figyelt kérdés

Ha a szívemre hallgatok nem akarom elvetetni, de ha az eszembe akkor muszáj.

Nem vagyok komoly kapcsolatban és akitől van a gyerek o ragaszkodik az abortuszhoz.

Most még csak 4-5 hetes lehet, de én már most Úgy erzem hogy szeretem és vigyázni akarok rá.

Pedig mindig tartottam a gyerek vállalástól, főleg olyan embertől legyen akivel nem szeretjük egymást.


2018. okt. 22. 09:36
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
És a nagyszüleidnek elmondtad már?
2018. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
44%
"Nem tudom korábban kifejtettem e, de mi nem sokáig voltunk együtt. Szakított velem, erre 2hetre csináltam az első tesztet es akkor szóltam neki." - Kérdező, most komolyan, a gyerekkel akarsz bosszút állni rajta, mert lapátra tett?
2018. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Dehogyis, eszembe sincs.

Nem illettunk ossze, ezzel én is tisztaban vagyok.

Neki is megmondtam, hogy nincs ra szükségem.

2018. okt. 30. 15:19
 54/58 anonim ***** válasza:
54%
"Neki is megmondtam, hogy nincs ra szükségem." - még ha ezt most így is gondolod Kérdező, nagy kérdés, hogy mennyire tudod tartani magad ehhez az elkövetkezendő 20-25 évben... mert az igazat bevallva nem vagy az a 30-as nő kész egzisztenciával és kialakult életmóddal, ahol a férfi közel biztosra veheti, hogy tényleg nem lesz semmi köze a gyerekhez, ha ő nem akarja.
2018. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
37%

Igen, nagyon nehez abortusz utan, sajnos.

A problema az, ha a szived szerint nem vetetned el, de az ”eszedre hallgatsz”. Ilyenkor a legnehezebb utana szerintem. Es az az igazsag, hogy ha az eszedre akarsz hallgatni, akkor igazabol a szivedre hallgatsz. Bar te ismered az elethelyzetet, amiben vagy, en azt a hibat kovettem el, hogy elhittem hogy muszaj elvetetni a korulmenyeim miatt. Utolag minden kitisztul es siman meg tudtam volna oldani valahogy, most igy latom. Szoval en a szivemre hallgatnek a helyedben, bar te dontesed.

2018. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező!


Hogyan döntöttél végül? (Csak tanulságképpen)

2019. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 Rachel Warner ***** válasza:

" Jo eletem van, es milyen jo hogy elhetek:) nehezsegei meg kinek nincsenek? "


Jó Isten gyere le...nem tudom feltűnt-e,de akinek a választ írtad,kifejtette,hogy az ő gyereke szenved,tehát valszeg tojik rá,hogy neked milyen jól megy,ettől az ő gyereke nem lesz jobban. Másfelől meg valami roppant divatos dolog a nehézségekkel dobálózni,a szenvedni kell mert attól leszel jó ember,meg a totális érzéketlenség a másik ember felé,merthát "nekem nehezebb volt,mégis kibírtam,meg amúgy is kinek nincsenek nehézségei" duma. Most amit itt leírtál,szívesen mondanád egy 3 éves kisfiú szemébe szégyenérzet nélkül? Miért is kéne egy kisbabának,vagy egy újszülöttnek rögtön nehézségekkel küzdenie? Nem vagyok az abortusz mellett,de amilyen szövegekkel ellene kampányolnak,hát nem lep meg,hogy a kutyát se győzitek meg.

2019. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Elvetettem, novemberben még.

A csaladom volt mellettem utana, vagyis a nagyszüleim.

Akiknek akkor elmondtam (keresztszuleim, unokatestvérem ) addig voltam érdekes amíg terhes voltam. A további dolgok nem izgattak .

Az "apuka" vitt és hozott a kórházból, biztos akart lenni a dologban hogy biztos elvetetem e.

Utána párszor keresett, hogy hogy vagyok.

Aztan eltűnt szépen.

De nincs is ra szükségem.


Az eletem azóta osszevissza van, nem talalom a helyem.

Sokat gondolok ra, mekkora lenne a hasam, hogy alakult volna ha megtartom .

De az agyam tudja, hogy így jobb mert nem biztos hogy megtudok neki mindent adni.

De lehet o lett volna a legnagyobb boldogságom.

2019. márc. 18. 08:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!