Titkoljam a terhességet, abortuszt a párom elől? Nem tudnék most gyereket szülni

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok, úgy érzem, hogy az utóbbi években férfi mellett sosem voltam még ennyire felhőtlenül boldog. De még csak 4 hónapja vagyunk együtt, nem élünk együtt. Terhes lettem, én nem akarok még gyereket. Viszont azt tudom, hogy ő már szeretne, a menyasszonyával is ezért mentek szét (részben).

Olyan rosszkor jött ez az egész, nem tudom, hogy mit kéne tegyek. Nem tudnám most félretenni a saját életemet, terveimet, céljaimat egy gyerek miatt. Egy párhónapos kapcsolatba amúgy sem szívesen szülnék... Viszont ha ezt elmondom a barátomnak, nagy az esély arra, hogy szakítunk. Őt sem szeretném elveszíteni.


2018. nov. 2. 10:21
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Stílusból vegyél vissza kicsit, sok vagy.
2018. nov. 2. 16:29
 22/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell bántani a kérdezőt, van elég baja most. Kérdező: hogy döntöttél? elmondod a szerelmednek?
2018. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
98%
Én elmondanám neki. Egy 4 hónapos kapcsolatba felelőtlenség gyereket vállalni. Ha szeret akkor elfogadja a döntésed,ha nem akkor,akkor ennél kevesebbért is elhagyna csak később.
2018. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmünknek nem szoktunk hazudozni.
2018. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%

Hasonló helyzetben voltam pár hónapja. Szintén 4hónapos volt a kapcsolat,korunk is hasonló (22 vagyok) párom szintén,azért hagyta el a menyasszonyát,mert végül kiderült,hogy nem akar gyereket. Viszont nekem volt munkahelyem elegendő munkaviszonyom. Eszembe sem jutott volna kihagyni a döntésből,mert hiába az én testem, ugyanúgy az ő gyereke is. Így láttam helyesnek. Végül a gyerek maradt februárban fog születni a kislányunk, boldogok vagyunk. Egész életemben bántam volna,ha elvetetem. Elég problémás a terhességem viszont a párom nagyon segítőkész és mindent megtesz értünk.


Mindenképpen mondd el,hogy mit érzel,hogyan gondolod és döntsetek tiszta fejjel,mert egy gyereket nemcsak szeretni kell, mert sajnos egy gyerek a szeretettől nem lakik jól és ezt te is nagyon jól látod. A "semmire" nem szabad gyereket vállalni, akárhogy is mondják itt az emberek...a 90ezer nem elég. A helyedben én is úgy döntenék,mint te csak előtte ezt mindenképpen megbeszélném a párommal. Ha szeret,akkor megfogja érteni és támogatni fog a céljaid elérésében nem akadályozni, viszont,ha emiatt szakít veled, akkor jobb is,hogy így alakult.

2018. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
56%

Unalmas ez a hétről-hétre visszatérő történet.

-Egyetemista lány

-Fiatal kapcsolat

-Szereti a pasit

-A gyereket nem akarja megtartani

-Tanulni, diplomázni, élni akar


Nem más az egész, mint a felesleges vitagenerálás. Mindig-mindig ugyanaz a sztori.

De, megadva az esélyt arra, hogy esetleg mégis igaz a történet, válaszolok: Maradj együtt a pasival, és szülj neki gyereket. Az egyetemi diplomád (ha lesz egyáltalán) egy fabatkát sem fog érni, mivel arra a szintre sem sikerült még eljutni, hogy kérdésfeletvés esetén megnézd, van-e már válasz a téged nyomasztó kérdésre. És kicsit visszakeresve itt a gyakorin már elolvashattad volna az ugyanilyen témában feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat.

2018. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, minek válaszolsz egyáltalán, ha totál haszontalan az egész? Leírtam, hogy nem szülök gyereket. Neked hány diplomád van, ha ezt nem sikerült értelmezned?
2018. nov. 4. 12:21
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
27 és a sok-sok olyan válaszra mit reagálsz: hogy el kell mondani? és valóban nem kamu? most ott ülsz terhesen és filózol, hogy titkold el? vagy elmondtad?
2018. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Elmondtam már, jövőhéten kezdem intézni az egész hercehurcát. Azt meg senkinek nem fogom itt bizonygatni, hogy igazat mondok. Gondoljanak, amit akarnak.
2018. nov. 4. 13:08
 30/40 anonim ***** válasza:
58%
ok, akkor a kérdést le lehet zárni.
2018. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!