Titkoljam a terhességet, abortuszt a párom elől? Nem tudnék most gyereket szülni

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok, úgy érzem, hogy az utóbbi években férfi mellett sosem voltam még ennyire felhőtlenül boldog. De még csak 4 hónapja vagyunk együtt, nem élünk együtt. Terhes lettem, én nem akarok még gyereket. Viszont azt tudom, hogy ő már szeretne, a menyasszonyával is ezért mentek szét (részben).

Olyan rosszkor jött ez az egész, nem tudom, hogy mit kéne tegyek. Nem tudnám most félretenni a saját életemet, terveimet, céljaimat egy gyerek miatt. Egy párhónapos kapcsolatba amúgy sem szívesen szülnék... Viszont ha ezt elmondom a barátomnak, nagy az esély arra, hogy szakítunk. Őt sem szeretném elveszíteni.


2018. nov. 2. 10:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező,hogy reagált végül a párod?
2018. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
14%

Ha megölöd a gyerekét, BIZTOS, hogy szakít veled.


Ha meg akarod tartani, ez a kisbaba pont jó. Mondd el neki, hogy babát vársz, és intézd úgy a dolgokat, hogy vegyen el feleségül.


Egyébként meg soha nincs tökéletes időpont egy gyermek érkezésére. Én tudom. :) Normális, hogy először parázol, de arra van a 9 hónap, hogy felkészülj.


Én egyetet végeztem, magas pozícióban voltam és ugyanúgy ki voltam akadvaanno, mint te. De ha meghallgatod ultrhangon a kis szívét, ami már dobog, minden más lesz.


Ölel,

Egy 3 gyermekes anya, 29 éves

2018. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Utolsó, gratulálok neked, hogy diplomával, "magas beosztásban" annyi eszed van, hogy szerinted az a megoldás, hogy fogjam meg a gyerekkel, és vetessem magam azonnal feleségül. Ez aztán a hozzáállás. De ugye azt tudod, hogyha válni akarna, én ugyanúgy semmi nélkül mehetnék szépen az utcára, egy gyerekkel a kezemben? Sok eszed lehet, a 3 gyereknek lesz mit tanítanod.



Elmondtam neki az érveimet, hogy miért nem akarok még szülni, és megértette. Elmondta, hogy egy ilyen rövid kapcsolatban nem is tudná azt kérni, hogy tartsam meg. Hiszen együtt sem élünk, heti 2-3 randinál több kell ahhoz, hogy egy ilyen terhes bevállaljunk.

2018. nov. 4. 16:11
 34/40 anonim ***** válasza:
69%

"Ha meg akarod tartani, ez a kisbaba pont jó. Mondd el neki, hogy babát vársz, és intézd úgy a dolgokat, hogy vegyen el feleségül." - Jajj... ez a XXI. század csókolom, nem a XIX., amikor a nők legfontosabb célja a házasság volt... mellesleg a Kérdező leírta a kérdésben, hogy "Nem tudnám most félretenni a saját életemet, terveimet, céljaimat egy gyerek miatt. Egy párhónapos kapcsolatba amúgy sem szívesen szülnék" - szóval nem, nem akarja megtartani a terhességet.

Kérdező, amennyiben a párod egy ép eszű ember, ő sem pár hónapos kapcsolatba, 0 együttélésbe akar gyereket...

2018. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
16%
És, hogy döntöttél, kamuzol életed szerelmének? :)
2018. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastam végig az összes választ, de b a s z o t t

durva,hogy itt két három naponta kiírnak egyetemista lányok olyan kérdést, hogy terhes lett, nincs bevétele, a pasija/szülei tartják el, foggátló mellett esett teherbe satöbbi.

Megfelelően védekezni nem lehet, gyerekek? Aki nem akar terhes lenni, az tesz is ellene...

2018. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
69%

32

Na persze, persze. Te lelki terroros észlény, te.


Vetesse el magát ... magas pozíció ... édesanya ...


Köpnöm kell.


VAN megfelelő pillanat a gyerek érkezésére, csak azt a magadfajta valláskárosodott magzatvédők nem érnek rá kivárni, mert "majd lesz valahogy", csak szüljön a másik ember.


Magas pozíció 29 évesen, 3 gyerek mellett, egyetemmel, tehát maximum 3 év munkaviszonnyal ha csak 1-1 évet voltál velük otthon. peeeeeeeeeeeeeerszeeeeeeeee :)))))) Ennyi aggyal :)))))))))))

2018. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
27%
te 37 kár, hogy anyukád nem vetetett el, olyan undorító vagy. De biztos ő is valláskárosodott.
2018. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jól döntöttél, hogy elmondtad. Nem szabad hazigságokra akapozni egy kapcsolatot, ezen kívül nagyon jó próba, hogy valóban lehet-e ő az igazi, mert ha igen, megért. Ahogy történt is.
2018. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy jó próbatétele volt a kapcsolatotoknak, egymeggyőződésétfelülírva empatikusan és felelősségteljesen, józan ésszel hozzáálló férfi az igazi férfi.
2018. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!