Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnétek egy down-kóros...

Elvetetnétek egy down-kóros babát?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelnek a vélemények, nem vitaindítónak szánom.

2018. nov. 5. 11:50
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
68%
"Na, de tényleg mi van, ha téved a vizsgálat, és egészséges... Sok ilyen van." És ezt ki állítja? Az abortusz elleneseken kívül, akik minden beteg, nyomorék gyereket megszületnének, mert csak?
2018. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
36%

#41 Nem.

Azok, akiknek egészséges gyerekük született rossz eredmények ellenére.

(Na meg anno hallottam egy sztorit, egy eü-ben dolgozó nő mesélte, hogy a kórházban 2 nőnek elcserélték az eredményét. Ez akkor derült ki, mikor a papír szerint egészséges, egyébként meg down kóros baba megszületett, a másik nő meg így az orvos hibájából elvetette az egészséges babáját, akire azt mondták,hogy down kóros...)

2018. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
50%
Megtartanám. Ráadásul örökbe fogadtunk egy down szindrómás kisbabát nem kel egyböl a legrosszabbra gondolni.
2019. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
56%
És azt hiszed egy kisbaba mellett tudod mennyi baj van egy nagyobb Down szindrómással?
2019. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%

Igen, el. Gyermekkoromban anyám nővérének a kislányát rendszeresen látogattuk (egykorúak voltunk). Rettegtem. Állandóan püfölt, agresszív volt, egyetlen értelmes játékot nem tudtunk játszani, nem is értettem mit keresek ott, de mivel kislány sosem vertem le zokniig. Számomra egy trauma volt a létezése is. Szóval a jó édes anyját. Nem értettem a létezésének okát.


Rettegek az összes ilyen embertől.

2023. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Anyád nővérének a kislánya az unokatesód amúgy..
2023. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Így van, próbálom magamtól távol tartani.
2023. júl. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Igen..sajnos sem neki sem nekem nem lenne élet
dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!