Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A férjem akarja a terhességet,...

A férjem akarja a terhességet, én nem. Mi lesz így a házasságunkkal, életünkkel? Hogy beszélhetnénk meg, ha itt nincsen közös megoldás?

Figyelt kérdés

Már van két gyerekünk, 3 éves a 'nagy', és 10 hónapos a pici. Nem terveztünk több gyereket egyáltalán. Én 29 éves vagyok, ősztől szeretném beindítani a saját vállalkozásomat, végre szeretnék dolgozni. A férjem 38 éves, sokat dolgozik, részben emiatt van több fizetett segítségem is, tehát nagyon nem hiányzik ide egy újszülött... De terhes lettem, ő akarna még egy gyereket, én viszont egyáltalán nem. Minden porcikám tiltakozik ellene. Pedig szeretem a már meglévő gyerekeinket, ők az életem értelmei és mindent értük teszek/teszünk, de úgy érzem, hogy képtelen lennék még egy gyerekkel itthon lenni.


Viszont a férjemmel nem igazán tudunk beszélni erről, pedig ezelőtt sosem veszekedtünk. Ez pénteken derült ki, tegnap már összevesztünk egyszer, aztán ma is... Nagyon feszült a légkör itthon, délután megkértem, hogyha képtelen lenyugodni, inkább aludjon ma egy hotelban, mert sem nekem, sem a gyerekeknek nincs szüksége erre a feszültségre.


2019. febr. 10. 15:24
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
5%

#50

Igen is van fingom,hogy miről beszèlek. Egyáltalán te hol olvastad azt hogy normálisan vèdekeztek. A mai óvszerek igen is jó minősègüek,plusz ott van a tablettás fogamzásgátlás is.

2019. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
68%
Leírta, hogy tablettát szedett és szoptatott is mellette. Szóval befejezhetnéd végre.
2019. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
47%

Ha pl- a kérdező Azaleát szedett, vagy hasonló egykomponensű, szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlót, akkor igen, amellett simán teherbe lehet esni, ha már csak napi egyszer szopizik a baba. Az csak az első időszakban véd nagyobb hatékonysággal, mikor még egy nap nagyon sokszor szoptat valaki.

Az már más kérdés h akkor óvszerrel kellett volna már inkább védekezniük.

2019. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:

40%-os, vedd már észre, hogy senkit nem érdekel a mondandód. :(( Unalmas vagy és fárasztó. Leírtam, hogy védekeztünk, és azt is, hogy a férjemmel rendeztük a helyzetet, minden rendben van újra itthon.


Nem lesz 3. gyerek.

2019. febr. 17. 21:41
 55/59 anonim ***** válasza:
73%

Nézz már meg néhány pearl index táblázatot. Elárulok egy titkot: a minipilleknek ugyanannyi a pearl indexe, mint a kombinált tablettáké. De persze, igazából minden nőnek egyszerre kellene spirált, tablettát és kotont használnia. Ha csak egyet használ és mégis terhes lesz, akkor szarul védekezett...

Idióta.

2019. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt olvastam, hogy a szoptatás alatt szedhető tabletta kevésbé védhet, amikor már erősen lecsökken a szoptatások száma. Erre azért érdemes rákérdezni a nőgyógyászodnál, ill. persze ha ennyire biztosan nem akartok több gyereket, gondolkozzatok el azon, hogy valamelyikőtök elköti magát, az a legbiztosabb, hogy ne forduljon ez többet elő és hosszú távon a legkényelmesebb is.
2019. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
2%

"40%-os, vedd már észre, hogy senkit nem érdekel a mondandód. :(( Unalmas vagy és fárasztó."

Te meg azt vedd èszre,hogy egy hisztis tini vagy,ès már a magadfajta panelprolikból elegem van

2019. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Mégis itt esz a fene oldalak óta.
2019. febr. 18. 21:24
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a hisztis tini??:DD Rég röhögtem ilyen jót. Itt vergődsz már mióta miközben az égvilágon senki nem kiváncsi a fröcsögésedre.

Lehet még nem jöttél ra, de ha zavar egy kérdés vagy válaszoló, nem kötelező ám valaszolni! Nyugodtan tovább tolhatod a biciklit, hiányozni egészen biztosan az eg világon senkinek nem fogsz. Szia :)

2019. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!