A párommal feltételesen beszéltünk abortuszról. Ez komoly ellentét lehet köztünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hála Istennek, én oda sorolom magam, aki soha nem vetemedne abortuszra. Gyilkosságnak tartom.

Nem régiben megismertem egy párt, szintén így gondolták és lett belőle baba. Meséltem páromnak. Első reakciója az volt, hogy ő biztos az abortuszra szavazna. Azt hittem rosszul hallok.

Mondom tessék, tényleg inkább elvetetnéd?

Azt mondja igen.

Valami össze tört bennem. Mondtam is neki, hogy oké. Ezentúl csak gumival lesz együttlét.

Amire természetesen kiakadt.

Most elgondolkodtam, ha becsúszott volna a baba és megtartom, ő lelépne...? Mert úgy néz ki....

Mondtam, hogy én nem vetetném el a babát.

Nem jutottunk közös nevezőre, de most nagyot csalódtam...

Túl reagálom?


2019. márc. 30. 10:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
🤣🤣🤣 Amit leírtál azt úgy hívják, hogy nem védekeztek! Jó buta vagy, ha csak úgy engeded magad televerni, közben a csávód meg (és te sem) azt se tudja, hogy pont így készül a gyerek
2019. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez a második legszarabb "védekezés". Nekem volt olyan hogy majdnem 2 hetet csúszott az egész cikluson. Az a csoda hogy még nem lettél terhes.

Nem értem hogy ha nem akar gyereket akkor miért nem képes a normális védekezésre. Mondjuk neked is lehetett volna annyi gógyid, hogy igenis védekezel normálisan.

Ha teherbe estél volna az nem csak az ő hanem mind a kettőtök hibája lett volna.

2019. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így teherbe lehet esni. Nem vagyok hülye. Eddig azt gondoltam, ha netán becsúszik, akkor egyértelműen megtartjuk.

Jó, hogy ez most derült ki és nem akkor, amikor már jön a baba.

Azért régen is működött a számolásos módszer. Nyilván nem a legbiztonságosabb...

2019. márc. 30. 10:51
 14/35 anonim ***** válasza:
31%
Én anno szerintem már pár alkalom után mondtam a páromnak, hogy velem úgy szexeljen, hogy megtartom. Mi is még fiatalok voltunk, max. szülők nyakára tudtuk volna vállalni. Totál kiakadt, de rá pár napra megértette és elfogadta. Volt néha pár nap izgulás a 12 évünk alatt, de sosem voltam terhes, csak tervezetten.
2019. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
64%

Utálom a becsúszik szót! Ha nem védekeztek,valamennyire tudatos ,hogy jöhet és aztán meg a pasid szórakozik az életével.

Nem csúszik be ha rendesen védekeztek és igenis húzzon gumit a f...szára ha tetszik neki ha nem. Vagy keressen olyat magának,aki boldogan fekszik majd a műtőasztalra

2019. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom

Azt hittem ismerem, 5 évet barátok voltunk.

Most meginogott a bizalmam.

2019. márc. 30. 11:08
 17/35 anonim ***** válasza:
81%

A szamolgatos modszer melle vezetsz hogorbet es figyeled a nyakot is? Tudtad, hogy az ovulacio nem minden ciklusban kovetkezik be feltetlenul, es olyankor attolodhat a kovetkezo cikkus akar legelejere is? Tudtad, hogy a spermiumok akar 5-7 napig is eletkepesek? (sot, egy kutatas soran meg 9 nappal kesobb is talaltak az anyak meheben elo spermiumot..., nyilvan 3-4 nap a legeselyesebb, de nem jo eztel jatszani, haparod igy all hozza).


Jo, hogy feleszmeltel meg remelhetoleg idoben. Viszont ugye azt is tudod, hogy vedekezes mellett is becsuszhat? Bar nagyon kicsi az esely ra, de baratnomnek a ma mar ferjevel kiszakadt gumi es utana bevett esemeny utani tabletta mellett is megmaradt a gyerekuk (megtartottak). Kozvetlen csaladtagomnak pedig mindket gyereke gyogyszer mellett fogant (tobb diplomas, iskolazott emberrol van szo, tisztaban volt vele, hogy kell szedni a gyogyszert, megis).

2019. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel mind tisztában vagyok. Nagyon utána néztem.

Viszont páromnak ezzel a hozzá állásával igy többet nem...

Csak hatalmasat csalódtam.

Úgy voltam vele, ha netán lenne baba, örülnék neki de nem feltétlen szeretném még most. Ráérek vele.

Azt hittem ő is így gondolja.

Egyáltalán abban sem vagyok biztos, hogy mellette akarok így maradni..

2019. márc. 30. 11:22
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
A naptári módszer nem védekezés. Én pl akkor estem teherbe amikor naptár szerint nem kellett volna peteérésemnek lennie. Rendszeres menzeszeim voltak, mégis akkor egyszer kb két hét eltéréssel volt peteérésem és akkor estem teherbe. Neked eddig pusztán szerencséd volt. Ez pedig igen komoly ellentét köztetek, máshogy gondolkoztok, akár a későbbiekben is gondot okozhat.
2019. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
24%

Régen működött a számolgatásos módszer???? Hát tényleg megfontolandó érdemes e szaporodni ennyi ésszel. Komolyan ti melyik világban éltek? Régen rég volt, oké. Történelem kimaradt. De a jelen???? Ahol számolgatós módszerrel védekeznek MOST, az Afrika, India-túlnépesedés, éhezés, járványok....


Egyébként én nem terveznék hosszútávra, ez olyan morális különbség ami áthidalhatatlan. Én nem tudnám elképzelni hogy nulla érzelemmel, nulla moralitással az apja legyen a gyerekemnek bárki is. Mégha vállaljátok is a gyereket, a párod érzelemmentesen fog viszonyulni a gyerekéhez-ha te meg szeretni fogod a gyereked, megkapod majd....

2019. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!