Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
67%

#41, na ez az, amit a kedves szemellenzős "életvédők" soha sem fognak felfogni, elintézik egy "nem normális, menjen orvoshoz/pszichológushoz"-zal, és zavartalanul fújják tovább a sok ember életét tönkre tevő ostobaságaikat. Az általad linkelt esetben is azt kellene csinálni valójában, hogy az ottani kérdezőt felelőtlenül a megtartásra biztatókkal közölni, hogy tessék, tessék, lehet elvállalni a "bölcs" tanácsaitok következményeit, és visszaadni a kérdést feltevő "régi életét"...

Ezért írtam többször, hogy a drága "életvédőkben" az a legidegesítőbb, hogy nyomnak mindenkit a rábeszéléstől a lelki terrorig terjedő skálán, ugyanakkor nem hajlandóak vállalni a tetteik következményeit.

Szóval a szenteskedő szövegeikhez eszerint kell hozzáállni, ha az ember nem akar vesztes lenni...

2019. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
17%
40-es, teljesen mértékig jogod van a véleményedhez, miszerint a magzat csak egy sejtcsomó, ahogy nekem is jogom van a véleményemhez, amikor téged egy, a földi erőforrásainkat feleslegesen pazarló fehérjehalmaznak tartalak. A soron következő belinkelte egy elkeseredett, megijedt nő leírását, és ilyen sajnos van. De azon nem változtat, hogy azért tömegével lehetne ide citálni azoknak a történetét, akik szintén hezitáltak a megtartással kapcsolatban, és azt, hogy nem az abortusz mellett döntöttek, nem bánták meg. És ha most ilyen történeteket belinkelek, akkor az utána következő, 42-es be fogja látni a hőzöngése feleslegességét? Kétlem. Mert buta ahhoz, hogy egyetlen megoldás helyett mást is lásson.
2019. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
54%

"akkor az utána következő, 42-es be fogja látni a hőzöngése feleslegességét? Kétlem. Mert buta ahhoz, hogy egyetlen megoldás helyett mást is lásson." - ez lehet, hogy így néz ki - a hozzád hasonló gondolkodásúak szemellenzői közül nézve.

A valóság meg az, hogy ha én dumálok rá valakit valamire, és abból kára lesz, tudok neki segíteni... ti meg sem nem akartok, sem nem tudtok, hanem elintézitek annyival, hogy "de sokan nem bánták meg" - ami persze semmit nem segít azokon, akik megbánták, akiknek az életét a ti belepofázásotok, meg lelkiismereti terrorotok tette tönkre - ugye?

2019. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
21%
Jajajaj. Te aztán nyilván tudnál/akarnál segíteni. Azok, akik nem mennek abortuszra, csak itt a gyakorin rengeteg segítő csoporttal találkoznak, legfeljebb ezekről te semmit nem tudsz.
2019. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
70%
De miért kéne segítő csoport? Segítő csoport akkor kell, ha gáz van, pl. egy nem kívánt terhesség. De ezek a problémák mind elkerülhetők egy abortusszal. Ugyanis egyelőre még nem kötelező szülni, ha nem akarsz. Lehet, te azt várod, hogy kötelező legyen, de az elmebetegséged ne erőltesd rá másra.
2019. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
88%

"Megoldás: nem szexeltem tizenévesen."


És ha valaki sosem akar gyereket, akkor éljen szűzen egész életében. Így gondolod?

2019. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
66%
"Azok, akik nem mennek abortuszra, csak itt a gyakorin rengeteg segítő csoporttal találkoznak, legfeljebb ezekről te semmit nem tudsz." - miben is segítenek ezek a csoportok azoknak, akik nem mentek abortuszra, és ezt megbánták???
2019. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
12%
Akit ismerek és tényleg nem akar gyereket az triplan védekezik. A többi kifogás.
2019. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
65%
49 de mire kifogás? Ha az életben minden esetben szigorú büntetést kapnánk azért, mert valami nem jól csináltunk, elég vacak életünk lenne. Attól, mert esetleg egyszer nem védekezett, onnantól ássa el magát? Miért is kéne?
2019. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
52%

#49, érthető, szóval szerinted akkor már rendben van a a nem a gyermeknemzést szolgáló szex, ha az abban résztvevők hajandók teljesen tönkretenni a túlparázással és a túlbonyolítással annak az örömszerző voltát?

Hát tudod mit? Te tedd ezt, de szerencsére másnak a világon semmi köze se az általad képviselt gondolkodáshoz és értékrendhez, se az ezzel kapcsolatos elvárásaidhoz.

"A többi kifogás." - mire is kifogás? Arra, hogy nem hajlandók felülni egy nettó elmebajnak? Ahhoz mióta kell bármiféle kifogás?

2019. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!