Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
61%

"Akit ismerek és tényleg nem akar gyereket az triplan védekezik. A többi kifogás."


Tudod van, aki élvezni is szeretné a szexet, nem 28- féleképpen görcsölni azon, h vajon hatásos lesz-e! Aki védekezik, az igen is megtette a szükséges lépést a nem kívánatos terhesség ellen. Független attól, hogy 1 vagy 2 vagy 3 féleképpen tette azt. Nem tudom egyesek miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy megmondják más hogy élje a szexuális életét, vagy szimplán az egész életét.

2019. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
25%
arról azért lehet véleményük, aki az abortuszt egy foghúzással felérő dolognak fogja fel. Mert az komoly értékválságban szenved. Vagy elmebeteg.
2019. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
65%

Ki mondta, hogy egy foghúzásnak felel meg? Én legalábbis ilyet nem írtam, ettől még tény, hogy az ab egy kis műtét, ami hamar megvan és utána is záros időn belül élheted tovább a mindennapjaidat, nem kell napokig-hetekig pihenni ésatöbbi. Azt meg mindenki eldönti maga, hogy számára ez belefér-e az értékrendjébe avagy sem, de én meg azt tartom elmebetegnek, aki gyilkosságról és hasonló badarságokról hadovál abortusz kapcsán.

Oda kell tenni, hogy szerinted! Szerinted ez és ez, más szerint meg az és amaz, végső soron a lényeg továbbra is az, hogy ez totálisan magánügy, senkinek nincs joga megmondani ki hogy védekezzen, hogy szexeljen és miért vállaljon felelősséget. Én így gondolom legalábbis.

2019. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
59%
" Mert az komoly értékválságban szenved. Vagy elmebeteg." - mármint a TE értékrended szerint... én azokról gondolok hasonlókat, akik képesek beáldozni a saját és környezetük sorsát egy véletlenül besikerült embrióért, amikor lenne más megoldás is. Meg azokról, akik az ilyen "védekezz triplán" meg "csak akkor szexelj ha terhesség nem gond" meg hasonló ember-ellenes blődségeket terjesztik.
2019. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem mondta, hogy foghúzásnak felel meg. Viszont aki egy szilva nagyságú lényt, akinek nemhogy tudata, hanem még kifejlődött szervei sincsenek, egyenértékűnek kezel egy nővel (esetleg 12 éves kislánnyal), na az szenved értékválságban.
2019. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
72%

Kedves abortusz ellenesek! Ezt már nagyon túlzásba viszitek. Írok ide ahogy a kétségbeesett anyuka kérdése alá írtam.

Én is abortusz ellenes voltam, ezért és azért mert az mondták majd milyen jó lesz megtartottam. 20 éves voltam, pénzel nem volt gond évek óta dolgoztam. Férjem nagyon örült neki. Én végig hitegettem magam hogy milyen boldog család leszünk. Jó is lenne csak nem gondoltam hogy ennyire nem lesz türelmem a babához. Egész nap úgy érzem be vagyok ide zárva. Férjem nem segít semmit, munkába temetkezik. Én pedig csak nézem, hogy hova járkál el miket csinál a korosztályom. Ehhez képest az életem egy nulla. Babámmal nem akarom éreztetni mind azt a fájdalmat amit érzek és amit a férjem okoz nekem. De bizony van ám, hogy mosolyog, nevet rám én pedig sírni kezdek hogy miért nem tudok örülni a babámnak úgy mint aki éveket várt rá. Szörnyű emnernek, anyának érzem magam és az is vagyok. Jelenleg ott tartok a férjem miatt hogy azon gondolkodom össze pakolok és lelépek a gyerekkel együtt a saját házamból. Megtalaltam, hogy ha nem vagy rá felkészülve, nem szeretnél gyereket akkor ne vállalj. Ezerszer belegondoltam már hogy milyen jó lenne a kislányomnak, ha nem én lennék az anyja hanem más. De igazából nagyon szeretem de ezek akkor is előjönnek. Persze azt is tudom hogy azért nem én vagyok a legrosszabb anya, nem hagytam el a gyerekem és a többi rossz dolog, de boldogabb lehetne olyannal aki tényleg akarta.

Most őszintén szerintetek jobb a helyzetem hogy vállaltam? Szerintem egyáltalán nem.

2019. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
63%

" Szörnyű emnernek, anyának érzem magam és az is vagyok." - #57, egyik sem vagy, egyszerűen egy ember vagy, aki az élete egy pontján hozott egy olyan döntést, ami később hibásnak bizonyult.

Az nem a te hibád, hogy a társadalom semmilyen módon nem hajlandó kezelni ezt az egyébként elég közkeletű problémát, sőt, már az is csodaszámba megy (sajnos) hogy valaki nyugodtan beszélhessen róla, anélkül, hogy elhordanák mindennek az "anyatípusúék"...

2019. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
22%
Milyen közkeletű problémáról beszélsz? Milyen tanácsot adnál te? Az ilyen helyzetben levő emberek tegyenek úgy, ahogy te? Lépjenek le a gyerekük mellől, meneküljenek el a feladat elől, és közben a gyengeségüket erénynek beállítva még azt is hangoztassák, milyen bátrak voltak? Ezt javaslod? Lásd már be, te férfiként egy kudarcot vallott személy vagy. Akik pedig itt rinyálnak, szedjék már össze magukat, menjenek el terápiára, nézzenek már körbe és csináljanak már valamit a siránkozás helyett. Aki így viselkedik, így gondolkodik, ne ringassa magát illúziókban: valószínűleg gyerek nélkül is egy, a többiekhez képest sikertelen senki lenne.
2019. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
48%

#59, egészségedre:)

Egyébként kinek mi a kudarc... nekem mondjuk az, ha valaki el tudja venni a szabadságom, és rám tudja kényszeríteni a saját akaratát. Lehet, hogy másnak meg az, ha minél sikeresebben át tudják vágni önmagukat, és be tudnak állni az alattvalói ("parancsolat alatt élő") pozícióba. Szerencsére nem vagyunk egyformák...

Szóval ezzel a siker/kudarc témában pont az a korlátod, ami általában az összes erkölcsi témában - az, hogy elhitetted magaddal, hogy létezik "AZ" erkölcs, "A" siker. Pedig még véletlenül se így van...

2019. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
73%

"Akit ismerek és tényleg nem akar gyereket az triplan védekezik. A többi kifogás."


Fene tudja, én még soha sem társalogtam arról az ismerőseimmel, hogyan szexelnek, vagy védekeznek.

2019. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!