Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
26%
cöcöcö 60-as! Tehát ha valaki, aki találkozik egy nagy feladattal (esetünkben ez a gyerekvállalás), vele pedig sok munkával, fájdalommal és kudarccal is, az rögtön alattvalói pozícióban van? Az élet nem mesekönyv, a gyerekvállalásban sem csak öröm van, de a többség csinálja. Te viszont kimenekültél ebből, és amikor a többség megvet azért, mert nem voltál férfi, hogy végigcsináld, azzal jössz, hogy ők, veled ellentétben, szolgai létben élnek. Fordítva ülsz a lovon. És nyílván oka van annak (valószínűleg a sértettség és az elégedetlenség), hogy minden, abortusszal kapcsolattos kérdésben megnyilvánulsz, évek óta nem elengedve a témát. Sokan haragszanak rád, utálnak, megvetnek téged (ezzel semmit nem törődsz, teheted), de valójában komoly segítségre szorulsz. Ennek pedig a gyakorin gyermekvállalás, nevelés témakörön való függésed a tünete.
2019. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
0%
teljesen: ehát ha valaki, aki találkozik egy nagy feladattal (esetünkben ez a gyerekvállalás), vele pedig sok munkával, fájdalommal és kudarccal is, de nem futamodik meg, az rögtön alattvalói pozícióban van?
2019. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
46%

" ehát ha valaki, aki találkozik egy nagy feladattal (esetünkben ez a gyerekvállalás), vele pedig sok munkával, fájdalommal és kudarccal is, de nem futamodik meg, az rögtön alattvalói pozícióban van?" - nyilván nincs, ha a saját szabad akaratából akar és vállal valamit, gyereket. Ha viszont hajlandó behódolni a kényszernek, sorsnak, Istennek, szülőknek, szomszéd Mari néninek, akkor bizony, hogy abban van.

"Te viszont kimenekültél ebből, és amikor a többség megvet azért" - nem találkoztam ilyesmivel az IRL-világban. Inkább irigyelni szoktak:)

", mert nem voltál férfi," - a páromnak erről gyökeresen más a véleménye. Azoknak az esetleges véleménye meg ugyan miért érdekelne, akikhez a világon semmi közöm... persze van, aki kóros megfelelési kényszerben szenved és mindenkinek meg akar felelni, de az egy mentális betegség, csókolom.

"Sokan haragszanak rád, utálnak, megvetnek téged" - konkrétan egyről se tudok, de ha te mondod:))) "(ezzel semmit nem törődsz, teheted), de valójában komoly segítségre szorulsz." - mire gondolsz? :)))

2019. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
35%
a párodnak (ha van) nyilván arról is megvan a véleménye, hogy a korábbi kapcsolatod sérelme miatt állandóan a gyakorin osztod az észt. Nem bírsz szabadulni abból, hogy volt egy kapcsolatod, ahol bizony nem hódoltak be neked. te nem az egyenlőség oldalán állsz, hanem azon, hogy a másik fél behódoljon. Ez látszik a kioktató és pökhendi stílusodon is.
2019. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
38%
#65, igen, van párom, igen, nyilván van véleménye, pláne, hogy ő ráadásul még ismer is - szemben mondjuk veled:)
2019. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
34%
ez nem válasz.
2019. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
47%
A válaszhoz szükségeltetik kérdés is...
2019. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Sikerult megoldani?
2019. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!