Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szerettek terhesnek lenni?

Ti szerettek terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen rozsaszinmazas tortenetet olvastam, hogy azt hittem, minden perce leanyalom. Ehhez kepest mar teljesen kivagyok. Persze vartuk a babat, egy veteles utan mi voltunk a legboldogabbak, amikor pozitivat teszteltem, mikozben elvileg meddo voltam. De egyre nehezebben viselem... 22 hetesen hatalmasnak erzem a pocakom, egyre nehezebben kapok levegot, alig birok lehajolni, hamar faradok, nem beszelve a lepcsozesrol, raadasul kikeszit ez a dog meleg is. Elotte eleg aktiv voltam, imadok kerteszkedni, ideges vagyok, mert mar nem megy, a haz koruli teendoket is alig birom elvegezni. Gyakran a siras folytogat, parszor el is tort a mecses, aztan buntudatom van, hogy nem orulok inkabb a picikemnek. Szoval fura erzesek kavarognak bennem, talan pszichologus kellene?
2019. szept. 2. 20:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén? Én gyűlöltem terhesnek lenni. 5 hónapon át hánytam, fáradt voltam, gyakran elájultam, szédültem, nem tudtam koncentrálni, utána mikor végre elmúlt akkor meg folyton éhes voltam, de szó szerint egész nap, és ha megálltam, hogy ne egyek megint elájultam. Babám elnyomta a vesevezetékem, valami eszméletlen fájdalmas volt, 1 hétig kórházban voltam. Én is mindenen elbőgtem magam vagy pedig mindenkire haragudtam. Állandóan pisilni jártam minden pohár víz után. A vége felé meg akkora lett a hasam, hogy mozogni is alig bírtam, a hasammal mindent levertem.. nyugi nem kell neked pszichológus, a hormonok játszanak ilyenkor.
2019. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Én 2 hónapja szültem de terhességem rémálom volt,szinte csak 1-2 hetet tudtam évezni úgy,hogy nem volt semmi bajom.Végig dolgoztam ,de milliószor hánytam,szédültem,szenvedtem a melegben,sokszor idegemben sírtam el magam mert nem tudtam egy cipőt bekötni.Aktív próbáltam maradni,de egyszerűen nem ment.Utolsó hetekben a baba lába a bordáim közt voltak,levegőt se kaptam.

Neked sem kell pszichodoki,gondolj arra,hogy hamarosan véget ér és elkezdődik életed legcsodásabb időszaka aztán erre már emlékezni sem fogsz :) Mindig ő rá gondolj ha kicsit rosszabb a napod,ha ideges vagy és nyűgös.Minden ő érte van.Utána azt mondod majd,hogy megérte.Csak addig bírd ki és élvezd azokat a pillanatokat amikor jó minden és csak ülsz és figyeled ahogy mocorog. Nem akarlak elkeseríteni de lesz ez még rosszabb is :)

2019. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan igy voltam,mint te kerdezo...en utaltam.
2019. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
"Elkezdődik életed legcsodásabb időszaka". Hehe 😂 Annyira lesz boldog és rózsaszín, mint a terhesség. Semennyire. Igazi mélytorkos szívás.
2019. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretek terhes lenni, de szeretek benne dolgokat, mint pl. ahogy rugdos a babám.

Ami nagyon rossz benne, az az 1.trimeszter, azt nehezen viseltem. Most már jobb, viszont végigaggódom a terhességem, mert nagyon nehezen jött ez a baba. Hát nem egy rózsaszín mese az biztos. Lomha vagyok, és olyan, mint egy bálna, nehéz felkelni, cipőt felhúzni... áh kár is rajta rágódni. A lényeg, hogy a végeredmény mindent megér nekem.

2019. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

5. Vagyok

Én is 22hkm vagyok, együttérzek veled hidd el.

2019. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
12%

4# aki úgy gondolja,az nem való anyának.

Én imádom,hogy nem alszom és fáradt vagyok állandóan, hogy a nap 24 órájából 25öt igényel a babám.

Ja és egyedül nevelem

2019. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
En nem szerettem pedig meg a hasam is kicsi volt es problémamentes volt az egész. De az újszülöttkor meg nagyobb szivas volt :)
2019. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Az első trineszteri rosszulléteket leszámítva én szerettem/ szeretek várandós lenni. De tény, hogy sok más kismamához képest nekem elég kevés panaszom marad az első trimeszter után.

Jelenleg még rart a hányinger.

12 hkm

2019. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
* tart
2019. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!