Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 3. babát legfeljebb hány...

Egy 3. babát legfeljebb hány éves korig szülnétek meg?

Figyelt kérdés
Ebben az évben szültem a 2. gyerekemet 36 évesen és mivel később jött össze, mint reméltük, elgondolkodtam rajta, hogy egy 3. baba így "beleférne-e" az időmbe. Egyelőre nem érzem a koromat és úgy érzem tudnám tartani a lépést 3 gyerekkel, de olyan sok fiatal anyukát láttam az utóbbi 1 évben, hogy elbizonytalanodtam, vajon az én koromban jó ötlet-e szülni.

2019. szept. 7. 19:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
37%

A max 30 évesen szülő anyukák arcára azért kiváncsi lennék egy olyan szituációban, ha közlik velük, hogy 50 évesen meghalnak valamiben, akkor vállalnának-e gyereket.

Szóval, aki ragaszkodik ehhez, azok ezesetben nem vállalnának gyereket? Őszintén!

2019. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
17%

Nem, ez esetben nem vállalnám. Mivel most vagyok pont 30 és most vállalunk babát így ezt elég pontosan meg tudom mondani.


Nem tudom más hogy van vele, de nekem eszem ágában sem lenne ez esetben gyereket vállalni.

2019. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
28%
Mit vállalnál be maximum? Hány éves gyerek/ifjú felnőtt mellett vállalnád be? Mi lenne az a határ, amikor azt mondod, hogy ennyi idősen halok meg az még belefér?
2019. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
17%
Ha 50 évesen meghalnék, akkor maximum 23 évesen szülnék.
2019. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
56%
Most hány éves vagy?
2019. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

27-es, mondjuk az unokáimra is kiváncsi lennék, nemcsak kisgyerekkorukig ismerni, hanem látni őket felnőni, egy 40+ felett szülő nőnek, vagy akár egy férfinak is, aki ilyen idősen vállal gyereket, szinte semmi esélye, ha a magyar átlagéletkort vesszük alapul. Persze nem tudjuk meddig élünk, ez alapján sose vállaljunk gyereket, mert a szülésbe is belehalhatunk, de nem ez az általános.

Sógornőm férje 63 évesen halt meg, a fia 14 éves volt akkor. Szerintem nem ez a normális.

2019. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
56%
Most 30 vagyok. Első babás.
2019. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!