Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív tesztek ellenére...

Negatív tesztek ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló tapasztalata? 10napja késik.4tesztet csináltunk 😂🙈. Az összes negatív . Csütörtökön megyek dokihoz. Szerintetek van esély a teiirhességre? Másfél éve 8hetesen elveteltem.5hetes voltam és az első teszt rögtön kimutatta. Nagy az izgalom mert habár nem terveztük de nagyon örülnénk neki 🍀😊

#terhesség #negatív teszt #Terhessegitesztek #10napja késik
2019. okt. 21. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Az összes negatív. Magyarán nem termelődik a hormon a szervezetedben, amit a teszt érzékelhetne,ami alapján kimutatná a terhességet.

Késhet kismillió és egy okból, de a terhesség aligha az egyik ezek közül ebben az esetben.

2019. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Van olyan ismerősöm akinek a 8.hetig nem hogy a teszt de ultrahang se mutatta ki.....ezért is bátorkodtam hasonló tapasztalatok felől érdeklődni
2019. okt. 21. 10:21
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
De az az ismerősöd és nem te. Negatív a teszt nem vagy terhes. Fogadd el.
2019. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Atyaég, milyen izgalom, minek örülnétek? Nem vagy terhes, még csak halovány reménye sincs.

Komolyan miért nincs intelligenciához és józan észhez kötve a terhesség?

2019. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazán kedves koszi 😂
2019. okt. 21. 10:39
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem az írást is köthetnék intelligenciához .....

Nem egy olyan történetről hallottam ahol negatív tesztek ellenére fenn állt a terhesség .....

Nem jósnőket és bunkó parasztokat keresek...hanem olyanokat akik jártak már hasonló esetben.....

További szép napot

2019. okt. 21. 10:47
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem később fogantak a gyerekek 2-3 hetekkel, ennyi késésnél lettek csak pizitívak a tesztek. Nem tűpontos ciklusnál előfordulhat simán. 😊
2019. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, hogy itt akinek negatív a teszte vagy megjött a menzesze az mind ."több olyat is ismer" akinek 4 béten át csak negatív tesztje volt és/vagy 5ször menstruált mire kiderült, hogy terhes 😂 de valamiért azok az emberek csak itt vannak és csak azoknak vannak ilyen ismerőseik, akiknek negatív a tesztjük és/vagy megjöt...de talánmégisesetleg?? Hm nagyon érdekes 🤔
2019. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi...sajnos nekem sose volt pontos a ciklusom...ezért elég nehéz számolgatni ....
2019. okt. 21. 11:00
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

9*

Akkor meg honnan tudod, hogy 10 napja késik?? Mihez képest? a szabálytalan, véletlenszerű nem késik, hanem jön a pontos késik.

Óu.

2019. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!