Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív tesztek ellenére...

Negatív tesztek ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló tapasztalata? 10napja késik.4tesztet csináltunk 😂🙈. Az összes negatív . Csütörtökön megyek dokihoz. Szerintetek van esély a teiirhességre? Másfél éve 8hetesen elveteltem.5hetes voltam és az első teszt rögtön kimutatta. Nagy az izgalom mert habár nem terveztük de nagyon örülnénk neki 🍀😊

#terhesség #negatív teszt #Terhessegitesztek #10napja késik
2019. okt. 21. 10:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom 7-13 napja késik 😂 nem értem miért van ennyi kötekedés itt ...nincs jobb dolgotok??Szerinted akinek nem pontos a ciklusa az nem tudhatja hogy késik ??Mar bánom hogy ide írtam ...magyar mentalitás ...szegyelhetnetek magatokat......
2019. okt. 21. 11:34
 12/23 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sem pontos, több napos, különböző ciklusom vannak. De 4 teszt is negatívat mutatott. Milyen időközönként csináltad őket? Én hetente csináltam volna.. Mert azért akkor kijonne, hogy nem vagy az. Bár most is azt mutatja.
2019. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi késés után már kimutatná a teszt. Ha legalább az egyik teszt csak halvány pozitív lenne, akkor lenne esély a terhességre.
2019. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
Miért kötekedik mindenki? Mert nem vagy képes felfogni, hogy 4 negatív teszt az 4 negatív eredmény! Sose hallottam olyanról akinek terhesség alatt negatív lett volna! Vegyük alapul, hogy a Hcg folyamatosan egyre többet termelődik a 3.hónapig, szóval ne próbàld bemagyarázni itt nekünk, hogy van és volt ilyen negativ teszt ismiknél.
2019. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Azért veszem ezeket kötekedésnek mert egy szóval se írtam hogy terhesnek hiszem magam!! Tapasztalatokra voltam kiváncsi olyanoktól akik jártak hasonló cipőben .....de ezek a hozza szólások nem engem minősítenek .....olvass majd értelmezz ...ennyit tudnék hozzá fűzni.....
2019. okt. 21. 13:46
 16/23 anonim ***** válasza:

"Szerintetek van esély a teiirhességre? "


Erre a kérdésedre kaptál válaszokat.

2019. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nagyon sajnálom , hogy ilyen bunkó válaszokat kapsz!

Személyes tapasztalatom nekem csak annyi van , hogy már késés előtt is kimutatta a teszt, de biztosat csak az orvos tud mondani!

Sok sikert kívánok

2019. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A másik pedig hogy a helyedben jobban tajekozodnek...mert igenis van ilyen 😂....most is kaptam uzit innen valakitől akinek pont 4negativ tesztje volt...a doki is azt hitte halucinal...és lass csodát mégis terhes volt....és most biztos hazudik mert ez is nektek tutira túl érdekes véletlen lesz 😂persze jobb dolgom nincs mint idegeneket atvagni 😂Szerintem ez volt az első és az utolsó hogy itt érdeklődtem mert ez egy vicc 😂😂😂További jó zsortolodest...A normális kommenteket pedig mindenkinek köszönöm
2019. okt. 21. 14:05
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen erre a kérdésre kaptam olyan válaszokat hogy “FOGD MÁR FEL HOGY NEM VAGY TERHES 😂” akárhogy is de nem értem az ilyen válaszokat 😂😂😂 csak mosolygok az ilyen embereken 😘
2019. okt. 21. 14:07
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
En rendszertelen menzesszel mentem orvoshoz, sorra lettek negativ tesztjeim. Mar 60 valahanyadik napon jartam, mikor gyogyszer sem inditotta meg a verzesem, az orvos hazakuldott tesztet csinalni. Eros pozitiv lett. Azota 29 hetes kismami vagyok (menzesz szerint 33 lennek)
2019. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!