Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív tesztek ellenére...

Negatív tesztek ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló tapasztalata? 10napja késik.4tesztet csináltunk 😂🙈. Az összes negatív . Csütörtökön megyek dokihoz. Szerintetek van esély a teiirhességre? Másfél éve 8hetesen elveteltem.5hetes voltam és az első teszt rögtön kimutatta. Nagy az izgalom mert habár nem terveztük de nagyon örülnénk neki 🍀😊

#terhesség #negatív teszt #Terhessegitesztek #10napja késik
2019. okt. 21. 10:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
60. napon, azaz 8-10 hetesen (attól függ honnan nézzük a 60.napot) nem látott az uh-on semmit? Ezt max akkor hiszem el, ha saját szememmel látom.
2019. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
29%
Persze hogy nem hitte el az orvos... mert ha korán csinálsz, lehet negatív. De több hetesen így is úgy is kimutatja. Kivéve ha méhen kívüli. Nézz hü.lyének mást, írtak nekem... kamu, miert nem írt a kérdésedhez? Ismimnek 8hetes sem mutatta uh??? Kamu!
2019. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Úr isten ,hogy ennyi bunkót egy helyen .... a napokban én is feltettem itt egy kerdéstde ki is töröltem ,mert ott is mindenki akkora bunkó volt. Kitartast én is hallottam már ilyenről . Azóta van valami változas ??
2019. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!