Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes várandós vagyok....

31 hetes várandós vagyok. Alig van energiám egész nap tudnék feküdni, pihenni. Nektek is nehezen viseli a férjetek, ha nincs elvégezve a házimunka, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Ötödik babát várom. Fáradt vagyok, kimerült. Nincs erőm porszívózni, mosogatni, gyerekek után pakolni. A férjem minden este idegesen jön haza, hogy kezdődik a második műszak.

2019. dec. 4. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem told a vasat ezerrel,enis kegyetlem faradt vagyok,szo szerint egesz nap pihennek,aludnek,de nekem is itt van a lanyom,aki miatt eselyem sincs 😅

Keves hazimunkat vegzek,de azert igyekszem rendben tartani a hazat.

Most ha ciki ha nem,mar lebeszeltem egy novel,hogy ha szuksegem lesz jon es kitakaritja a hazat(nyilvan penzert),mert azt sem akarom,hogy megegyen a kosz,de nekem sincs mindemhez erom.

Ha nem tudok fozni,rendelek neki valamit,vagy bemegyek varosba aztan hozok neki valami kajat.


Nekem is segit nyilvan ha kell,mert o sem.birja elnezni a kupit,koszt,de valoban nem a kedvence.

En megertem. Ledolgozzak a 8-10 orajukat,orulnek ha hazaernek es mondjuk tudnak pihenni. Ettol fuggetlenul en elvarom hogy segitsen,legalabb amig terhes vagyok.

Ha megszultem,utana megcsinalok en mindent,de akkor a gyerekekkel kell foglalkoznia. Ez van,ezt valasztottak,mikor csalad mellett dontottek.

2019. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hogy alakult szülésig az életetek? megáltatok az ötödik babánál?Gratulálok!
2022. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!