Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért viselkednek így a mai...

Miért viselkednek így a mai kismamák/anyukák?

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt látom, hogy a várandós nők, újdonsült Anyák úgy viselkednek, mintha az Anyaságért kitüntetés járna, és mekkora áldozatot hoznának!

Nekem is van babám, mégsem úgy viselkedem mintha szuper mami lennék,de közben mártirt csinálok magamból...



2019. dec. 27. 20:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%

"Én nem azon picsogok, hogy " jahj mennyire rossz nekem és évek óta nem aludtam, és meg kell mozdulnom.""


Nem, te nem azon picsogsz, mert a tiéd alszik. Hát picsogsz máson. Jelenleg éppen azon, hogy más miért picsog... 😂

Komolyan nem veszed észre magad? Semmi különbe

2019. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Amúgy hidd el hogy te is siránkoznál ha 3 éve nem aludtál volna egy jót. Az alvás megvonás elkepesztő személyiség torzítást okoz. Légy hálás hogy a tiéd alszik.


Én amúgy még sosem találkoztam előre tolakodó kisgyerekes anyukával. (csak mert valaki említette) az meg hogy a terhesség mivel jár, azt senki nem tudja addig míg terhes nem lesz. Ugyanis azt se éljük meg egyformán ha te is és én is belerúgunk az ágy lábába. Mondom ezt úgy, hogy bizony kis terhesen már komoly fájdalmaim voltak. Alig tudtam sétálni már kb 10 hetes terhesen is... Utóbb kiderult azért mert rosszul fejlődött ki a méhlepény erezete. És a beszükült erek okoztak fájdalmat már minimális fizikai aktivitásra is. A vége egy egészen kis súlyú baba lett (mivel nem nagyon kapott tápanyagot), aki jóval idő előtt született. Gondolod kedves Válaszoló, hogy ezt előre tudni? És tudtam mire vállalkozom? Hát én aztán nem így képzeltem, az tuti.

2019. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!