Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy rosszul számoltak...

Lehet, hogy rosszul számoltak a szülés várható időpontját?

Figyelt kérdés

Nem mintha nagyon számítana, csak mivel az asszisztens engem nézett hülyének érdekelne, hogy most tényleg?


Április 20 volt az utolsó menstruaciom első napja. Ez szombat. Ezért szombatonként számolom a betöltött heteket. Így a 40. Hét elvileg január 25. De 27-et írtak be a kiskönyvbe meg a gépbe, mint szülés várható időpontja.


Múltkor voltam terhesgondozason. Hétfőn. Kérdezik hány hetes vagyok pontosan. Mondom 38+2. Az nem lehet mert akkor nem lenne 27 a szules időpontja.

Erre válaszoltam volna, de az orvos lelőtte a szitut azzal, hogy kit érdekel két nap.

Így most nem derült ki, hogy is van ez?


Elvileg holnap töltöm a 39. hetet. Szülésnek nyoma sincs.


Másik kérdésem, volt akinek a semmiből indult meg a szülés? Úgy ertem meg jósló fajasaim sincsenek ☹️



2020. jan. 17. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2 nap??? Nekem 2 HÉT az eltérés! A félidőig kb az összes uh-n azt mondtak, h 2 héttel kisebb. Emiatt márc 7 helyett 20-ra tették a terminust. A 29. hèten mar azt mondták, hogy nem kisebb egy kicsit sem, nemhogy 2 hettel. Most kh-ban fekszem es 31 hetes vagyok, de a szonografus szerint 33. A baba 1800 gramm.
2020. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hű utolsó akkor nálad aztan volt minden. Azért ez durva. Ilyenről nem hallottam meg.

Megnéztem a 12 hetes leletet biztos nem azt írtak rá, mert ott rendesen számoltak 25-re méret alapján meg 23-ra. Szerintem csak egyszerűen benézték, de végül is mindegy 🙂

2020. jan. 19. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!