Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is bunkóság, hogy...

Szerintetek is bunkóság, hogy így reagált a gólyahírre?

Figyelt kérdés

Felhívtam nagymamámat, hogy közöljem vele, hogy jön a dédunoka, erre az volt a válasza, hogy "Na végre!" Szerintetek nem bunkóság így reagálni?

36N


2020. ápr. 7. 13:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kellett volna reagalnia?
2020. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem, szerintem már lehet, hogy azt hitte nem lesz. Az ő idejükben már ilyenkor már tizenéves, vagy fiatal felnőtt gyerekük, esetleg unokájuk is volt a 36 éveseknek. Más világot élünk, de Nekik nehezebb ezt megérteni. Szerintem örül a babának, sőt biztos nagyon várta!
2020. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Figyu, ha én 36évesen lettem volna terhes, már nem lett volna nagyanyám, akinek elmondhattam volna ezt a hírt...

Ezzel most nem arra akarok célozni, hogy a koroddal bármi gond is lenne. Ha 36 évesen jött, hát 36 évesen jött. De inkább örülhetnél, hogy van nagyanyád akinek elmondhatod. És az öregek meg egyébként sem egyszerű esetek. Majd fog még cifrábbakat is mondani, de addig örülj, amíg mondja!

Én örülnék, ha az én nagymamám fárasztana a fszságaival, de nincs már köztünk😔

2020. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt reagálta a hírre hogy kislány lesz,hogy:"nem baj!"

Az szerintem gázabb 😁 a tiéd szimplán csak örül.

2020. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Te az élő fába is belekötsz, nem tudott volna a nagyanyád úgy reagálni, ami neked megfelelt volna. A "gratulálok"ba is bele lehet kötni, ha valaki nagyon akar. Na te olyan típus vagy.
2020. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%

Szia én megértem ez milyen sértő. Mintha mostmár mindegy lenne mert már úgyse számított rá.

Nekem a párom anyja reagált így. Később meg kb elsírta magát ... a megkonnyebbulestol h nem marad szegyenbe

2020. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Amikor megirtam anyamnak h poz lett vegre a tesztem, kuldott egy rohogos smileyt es 2 napig nem irt, par het mulva nogyogyasz megerositette h ott a baba, irtam anyanak h dobog a kicsi szive, minden ok, kuldott egy like-ot es megint eltunt...


Szerintem az a lenyeg h ti oruljetek neki!!Teljesen mindegy h masok mit gondolnak.

2020. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyit jelent, hogy már ő is akart unokát, valószínűleg régóta drukkol, és örül, hogy megérhette minimum a hírt. Ez meg nem gáz, akkor se, ha a ti gyereketek lesz és a ti döntésetek vagy szerinted nem csak ez a feladatod/értéked az életben és hasonló modern körítések.
2020. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%
Nem mondunk ilyet senkinek! Tapló, tapintatlan dolog! Undorodom az ilyen primitív emberektől.
2020. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten! 🤦


Inkább örülnöd kéne, hogy van még nagymamád, akinek elmondhattad és aki már várta, drukkolt nektek és veletek együtt örült ennek a hírnek, ahelyett, hogy ezt bunkónak tartod, mert nem ugrált körbe....


Képzeld, van akinek már nincs nagymamája, akinek elmondhatta volna ezt a nagyszerű hírt, aki szintén várta már a dédunokát, mindig mondta is, hogy már csak arra vár, hogy nekünk legyen és megélje...és mire lett, addigra sajnos pár hónappal ezelőtt elment az élők sorából és így soha nem tudhatja már meg, hogy több évnyi várakozás után végre sikerült és dednagymama lett, mivel nem élte meg. Pedig csak 3 hónapot kellett volna még várnia rá.... 😔 A halála 1. évfordulójára voltam kiírva szülésre.


De belül érzem és a férjem is mondta már, hogy Ő küldte a fiam. Sokszor mikor ránézek, mintha a mamám nézne rám, úgy néz a kicsi szemeivel. Húgom is megjegyezte már, hogy a szemei azok a mamáé.... 😔🖤


Úgyhogy, nincs igazad kérdező!

2020. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!