Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is bunkóság, hogy...

Szerintetek is bunkóság, hogy így reagált a gólyahírre?

Figyelt kérdés

Felhívtam nagymamámat, hogy közöljem vele, hogy jön a dédunoka, erre az volt a válasza, hogy "Na végre!" Szerintetek nem bunkóság így reagálni?

36N


2020. ápr. 7. 13:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%
31 eves voltam amikor az EDESANYAM meghalt. Kicsit tobb mint egy ev mulva uton volt a masodik unokaja. Barmit megadtam volna azert, hogy elujsagolhassam neki, es hogy megismerhesse ot. Te meg olyanon nyafogsz, hogy nem konkretan azt mondta a nagymamad amit te hallani akartal..? Nekem se nagymamam, se anyukam nincs mar, csak egy apam a vilag masik vegen akit nem igazan erdekel hogy mi van az unokaival. Sztem tedd ossze a kezed, es kezdd el ertekelni a dolgokat!
2020. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Annak aki lepontozgatja a válaszokat üzenem: a zöld kéz nem azt jelenti, hogy egyetértesz a válasszal, a piros pedig nem azt, hogy nem. Csak azt kell lepiroskezezni, aki trollkodik. Amúgy a 19-es pedig ironikusan írta, amit írt, ha nem jött volna le....
2020. ápr. 8. 12:45
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
igazad van kérdező, a pontozást illetően, de a 19-ben semmi irónia nincs, vagy nem jön át. Durva. Az irónia meg megértő és szeretet van benne, ahol nincs, az maró gúny, vagy szarkasztikus megjegyzés. De a 19-ben egyik sem észlelhető.
2020. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

19-es vagyok. Keresztanyám volt ilyen, na vééégre... és amilyen hangsúlyban mondta, amúgy is egy nagy bunkó az asszonyság, mindenki kerüli a családból. Eleve nem tudom, hogyan lehet ezt kedvesen mondani, meg nem is illik.

Ha meg vki örül valaminek, kulturáltan teszi azt, pl jajj de jó, úgy örülök nektek, stb...

2020. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!