Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én miért nem érzek "áldott...

Én miért nem érzek "áldott állapotot"? Most kellene a legboldogabbnak lennem, de miért nem vagyok az? Más is érzett így?

Figyelt kérdés
Mi nagyon vágytunk kisbabára és most összejött. 12 hetes terhes vagyok. Most kellene a legboldogabbnak lennem, hiszen kisbabát hordok a szívem alatt, de nem érzem boldognak magam. Félek a szüléstől, mert kicsi a fájdalomküszöböm. Mi van, ha nem fogom bírni? Ha feladom? Nekem volt petefészek cisztám, akkor nagyon fájt a hasam, azt hittem ott pusztulok meg, nem bírtam. A szülés 100x fájdalmasabb lesz. Nők milliárdjai szültek már, ha ők is kibírták, én is ki fogom, de mi van, ha nem? És mi van, ha elbukom, mint anya? De lehet már most elbuktam.
2020. júl. 1. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
26. Hetig en is ugyanigy ereztem egyre jobban stresszeltem a szules miatt (sokat gorcsoltem) , az orvosom azt mondta hogy szuljek prog. csaszarral ezzel csak artok a babanak. Azota sokkal nyugodtabb vagyok, mindennek utananeztem latom az elonyeit es hatranyait is de 100%ig tudom mar hogy ettol nyugodtam meg.
2020. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11vagyok


Kedves lepontozok: a baba az elso. Ha valaki retteg, vagy panikbeteg tobbet art a babanak mint barmi massal ha stresszel. Utana lehet nezni, milyen kovetkezmenyekkel jar. Talan nem ert egyet valaki, de a kerdesre valaszoltam. Ez is egy tanacs. Nem lehet tudni mennyire retteg a kerdezo, ha 0-24ben ez jar a fejeben.komoly kovetkezmenyei lehetnek.

2020. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele 11 itt császárral szülni bűn. Ami baromság. Mindenki szüljön úgy ahogy akar. (Egy természetes úton szülő anyuka voltam)
2020. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!