Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen tanácstalan valami...

Teljesen tanácstalan valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy apámnak ma mondtam el a terhességet 12 hetes vagyok. Nem fogadta jól, neki csak a kutyák számítanak!! A konyhába beengedi őket hiába is mondjuk hogy ne. Egy kupi van kint hiába takarítunk. A védőnő is mondta hogy a kutyának kint a helye. De nem érti meg. Erre mondta hogy majd jól elintézi a védőnőt meg hogy én ne intézkedjek semmit hogy képzelem. Itt ideges lettem és mondtam hogy a gyerekem egészségét nem fogok kockáztatni és mondta hogy mennyek a kurv@ anyukámba. És nem érdekli.

Sajnos elköltözni nem tudunk mert nincs rá anyagi keret. A páromat utálja. Mit tegyek? 21L


2010. aug. 5. 11:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hogyan lesz elintézve?


Igen, az nem mindegy, hogyan tartja ott a kutyákat...de őket ne büntesd, nem hibásak, csak apád, amiért így neveli őket, és amiért ilyen idomtalan.


Nálunk teljesen rendben tartott, fürdetett kutya, és sáros lábban először a helyén megszárad, aztán letisztítjuk, és utána mehet bármerre. (Nem kertesben lakunk.) Ez azért valóban nem mindegy...

2010. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!