Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen tanácstalan valami...

Teljesen tanácstalan valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy apámnak ma mondtam el a terhességet 12 hetes vagyok. Nem fogadta jól, neki csak a kutyák számítanak!! A konyhába beengedi őket hiába is mondjuk hogy ne. Egy kupi van kint hiába takarítunk. A védőnő is mondta hogy a kutyának kint a helye. De nem érti meg. Erre mondta hogy majd jól elintézi a védőnőt meg hogy én ne intézkedjek semmit hogy képzelem. Itt ideges lettem és mondtam hogy a gyerekem egészségét nem fogok kockáztatni és mondta hogy mennyek a kurv@ anyukámba. És nem érdekli.

Sajnos elköltözni nem tudunk mert nincs rá anyagi keret. A páromat utálja. Mit tegyek? 21L


2010. aug. 5. 11:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Még mindig ez a véleménye. A védőnővel beszéltem azt mondta intézkedik hogy a kutya ügy meg legyen oldva. Elköltözni nem tudunk mert annyi pénzünk nincs a párom szüleihez nem mehetünk. A párom is most talált munkát 2 hete.
2010. aug. 27. 15:20
 12/21 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy fenyegetőzik hogy ő annyira erős hogy simán képen vág engem meg anyumat. Jó anyumat nem kell félteni az biztos. De itt volt elegem és szóltam a védőnőnek hogy intézkedjen. És telefonáltunk apám fiának hogy vigye el innen mert nem lehet vele élni. Ja és arra nem erős ember hogy a műtőasztalra felfeküdjön mert csipő protézis kellene de be van szarva.
2010. aug. 27. 15:27
 13/21 anonim ***** válasza:

Figyelj már, anyaotthonba nem tudnál esetleg menni?

Kérdezd már meg a védőnőt!

Oda szerintem felvennének. Nézz ennek utána, ha elfogadod a tanácsomat!

2010. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ezt sokan mondták de nem hagyom el a házat egy HÜLYE ember miatt aki nem tud egyezkedni.
2010. aug. 27. 17:55
 15/21 anonim ***** válasza:

A kutya nálunk velünk lakik, és a dokim és mások szerint sem baj, csak a cica veszélyes, annak is csak a "kakija", nem szabad terhesen a kakit megközelíteni, bocsi a béna leírásért. :) Ma kész vagyok.


nálunk még nem tudják a babát, én is 12 hetes, és hjajj...ők sem szeretik, ill. utálják a párom, mai napig küzdenek ellene, lépten-nyomon be akarnak pasiztatni.

És még nem tudják a babát...

2010. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Neked se lesz tejfel. Engem a kutyák akasztanak ki de nagyon mi azon az elven vagyunk hogy a kutyának a kutyaház, embernek az ember ház, kertes házban lakunk. Csak ezt nem tudja felfogni azzal a hülye fejével.
2010. aug. 27. 18:31
 17/21 anonim ***** válasza:

A védőnő mit tesz? Anyaotthonba rak?...Ott aztán nem lehet Veletek a párod...



Itt nem a kutya a baj, sokkal inkább apukád és a hozzáállása.

A kutya csak erősíti a gyerek immunrendszerét, annyi, hogy ne bízz meg benne olyan értelemben, hogy sose hagyd egy pillanatra sem egyedül a gyerekkel, de ezt biztos tudod, hidd el, eü. gondot nem okoz sem a pociban, sem később.

2010. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg apád a baj, őt kéne helyre rakni, a kutya lehet a Te elveddel ütközik, de tényleg nem okoz gondot a babádnak, ettől ne félj!!!
2010. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jó a kutyával nincs bajom apám generálja a bajt. De azért az abszurdum hogy hiába takarítok a konyhában 10 perc múlva tiszta kosz a kutyák miatt. Meg eleve utálom a kutyákat apám miatt.Meg az ülő garnitúrára is felengedi őket saras lábbal. És csodálkozik hogy a saját fia szégyell hozzá jönni. Bár engem már nem izgat, 4 napja nem beszélünk egymással.Jövőhetén el lesz intézve.
2010. aug. 28. 07:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnállak, mert így babát várni nem egyszerű, és a pici is érezi, ha te stresszelsz, amikor meg majd megszületik, egy ilyen légkörben nevelni...
2010. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!