Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarok ennyire gyereket...

Miért akarok ennyire gyereket 18évesen?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap eszembe jut hogy milyen jo lenne, hogy szeretném meg persze lenne apukája is akivel már 2 éve együtt vagyok és a körülmények is meg lennének teremtve de még 12.es vagyok és tudom hogy nagyon sok lemondással járna meg nagyon nem lenne egyszerű, szinte elveszíteném a függetlenségemet amit nem akarok ennyi idősen,a szüleim is erőltetik a fosulit stb.. de akkor még 5-6 évet várjak, ha már most nagyon akarom?
2020. szept. 22. 07:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jaj már megint itt vagy. Még hány kérdésnél kell bizonygatnod, hogy Ti napi többször szexeltek?
2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%

6-os, megkérdezhetem, hogy te érettségi után hogyan tudtad 3 év alatt megteremteni saját otthonra, életre a feltételeket? Miből volt pénzed házat, autót venni? Te neveden van?

(A szülők pénze nem számít ide, ugyanis MA! már a legtöbb szülő nem tudja támogatni a gyerekét. Csakis az számít ide, amit saját magad tettél le). Van ilyen?

Nagyon kegyetlen a mai világ, csak éltek még álomban.

Saját vagyon van? Mert ha eltalálja a szar a ventillátort, és semmit nem tudsz felmutatni, mehetsz a híd alá, akkor hiába mondod, hogy "de jó volt 18 meg 21 évesen szülni". A jövőre is gondolni kell.

2020. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

Szüleim nem segítettek benne. A férjem jól keres, én 16 éves korom óta dolgozom iskola mellett és minden pénzemet félretettem. A férjemnek szintén volt megtakarítása. A matadék 5 millió forint lakáshitelből lett finanszírozva, ebből 2 év letelt. 18 millióért vettük a házat.


Egyetemre járok levelezőn, de egész életemben végig volt munkaviszonyom, a jelenlegi munkahelyemen 2 éve vagyok. Innen :)

2020. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
45%

#10: te pedig leragadtál ott, hogy aki szült az utána már nem tanulhat. Pedig nem hogy egy egyszerű érettségit de akár komoly diplomát is szereznek nők szülés után.


Az a réteg akire te gondolsz gyerek nélkül se tanulnak érettségiig se. De nem abból kell kiindulni.

2020. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%

"Régebben normális volt fiatalon szulni, kozben együtt építettek házat, dolgoztak a párok, később anyuka is elkezdte karrierjét epitgetni. Nem mindenkinek az a vágya hogy vénasszonyként, 40 felett szüljön!!"

Régebben nem került 50 millióba egy építkezés, a szülők is tudtak valamennyit segíteni, és az átlagfizetés is arányban volt a kiadásokkal. Most csak az viheti valamire, aki előbb tanul, aztán karriert épít, hogy pénze legyen az építkezésre majd pedig a családra. Rég megfordult a világ, ezért felnőtt, mai modern nőként nagyon ciki ezzel dobálózni. A teljes butaságot mutatja.

2020. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
84%

Az autó pedig úgy jött, hogy van egy ismerős, aki autószalonban dolgozik, és jött egy ajánlat tőle. A férjemnek és nekem is volt autónk, őszintén feleslegesen tartottuk fenn a kettőt. Eladtuk őket, ebből vettünk egy Reanult Clio Grandtourr 7 hónapja.

Ő a szüleitől kapta anno az autót (ami nem ördögtől való dolog) én az érettségire kapott pénzemből és a szülők segítségével "szereztem".


Nem értem azt sem, miért baj ha segít a család? Nem vagyok rájuk szorulva de segíteni AKARNAK, ahogy minden szülő, család teszi.

2020. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%

Tehát a férjed. Erről beszélek. Téged még mindig nem látlak.

Ha bármi beütne, de komolyan. Elválnátok. 10 év múlva beleszeretne másba. Vagy 1 év múlva megbánná a gyereket, tényleg bármi lehet. Neked lenne valami? Legalább a ház is közös néven van, vagy csak a hitel? Erre van B terv?

2020. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
33%
Mem bizonygatok. Az, hogy nem dobom eléd a pénztárcámat nem jelenti azt, hogy nem keresek jól, nem hiába dolgozom ott 2 éve. Szép, rosszindulatú napot továbbra is 😊
2020. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem érted, tudtam, hogy nem fogod. Nem baj, ha akarnak és tudnak segíteni a szülők. De ez nem az általános már ma. Ha az ilye fiatalokat kivesszük, hány tud SAJÁT erőből, pénzből 20-50 milliós házat építeni, autót venni 18-21 évesen? Ez a kérdésem.
2020. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%
Mióta előfeltétele a gyereknek, hogy az anyának saját lakás kell legyen (a közösön kívül), mert a férj úgyis BIZTOSAN elhagyja? És mégis ezt hány család tudja vállalni?
2020. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!