Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarok ennyire gyereket...

Miért akarok ennyire gyereket 18évesen?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap eszembe jut hogy milyen jo lenne, hogy szeretném meg persze lenne apukája is akivel már 2 éve együtt vagyok és a körülmények is meg lennének teremtve de még 12.es vagyok és tudom hogy nagyon sok lemondással járna meg nagyon nem lenne egyszerű, szinte elveszíteném a függetlenségemet amit nem akarok ennyi idősen,a szüleim is erőltetik a fosulit stb.. de akkor még 5-6 évet várjak, ha már most nagyon akarom?
2020. szept. 22. 07:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy nem. Hiszen nem tudsz :) Édes kis naív, 21 éves. :)
2020. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%

Ki épít úgy családot, hogy úgyis elhagy a férjem? Normális embernek ez eszébe se jut, csak akinek szar a kapcsolata. Olyan embernek meg nem szülök gyereket.

Az is benne van a pakliban, hogy elüt ma a busz és félárva lesz a gyerekem, akkor mi van?

2020. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
7%
20as!!! Ez az!! Pontosan ez az! Hogy sehány nem tudja a vállalni. Pedig kellene. De inkább az ész nélküli szaporodást választják. Hiszen annyi kedvezmény van a "naccsaládosoknak".
2020. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
21%

Írhattam volna halálesetet, rákot, vagy leépítést, a jól kereső férj kirúgását, lebénulást.

Bármit.

Arra vagyok kiváncsi, hogy ha bármi lenne ezek közül, a nő mihez kezdene egyedül, ha semmije nincs?

2020. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
57%
Csillagom, sose tudhatot, mikor hagynak el. Lehet itt bizonygatni, hgy milyen fasza a kapcsolat. Akár holnap beállíthat apuka, hogy köszöni de ennyi volt. És most hiána ágállsz, ez akkor is tény.
2020. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan senki nincs annyira intelligens jelenleg itt, hogy egy aktív vitába szálljon, és válaszoljon ezekre az igen gyakran felmerülő valós kérdésekre és problémákra? Csak lepontozni tudtok?
2020. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem kell vitatkozni, neked más a szemléleted, mint nekem. Nem látsz bele az életembe. Én se kérdezgetem mennyit keresel és miből, itt úgyis azt mondasz amit akarsz, aztán lehet, te vagy mindenki közül itt a legbizonytalanabb helyzetben. Nem az én dolgom. Leírtam a tapasztalatomat.

Egyébként albérletben nőttem fel. A szüleim minent megadtak, nekik is megvolt mindenük, minden évben nyaraltunk 2x stb. Boldogabb gyerekkorom volt, mint a "gazdag" gyerekeknek. Erről ennyit ;) Szép napot, nem kell egymás idegeire menni, úgyse jutunk konszenzusra.

2020. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
74%

#24 Így akkor soha, senki ne vállaljon gyereket..

Férjem 3x annyit keres, mint én. Ez van. Pedig diplomás vagyok (ő nem), stabil munkám van, mégis olyan munkahelyre kerültem, ahol diszkrimináció van fizetésben nő és férfi között. Elmehetnék máshova, de az napi minimum 1 órával több utazást jelentene. Mérlegeltünk, de az ő fizetéséből adódóan nem vagyunk rászorulva arra, hogy én többet keressek, így inkább többet vagyunk együtt. Az élet nem fekete vagy fehér. És, ahogy előzőekben írták, rossz kapcsolatban nem vállaltam volna gyereket, így számomra nem egyértelmű, hogy úgyis elhagy a férjem.

2020. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
21%
Csak hogy nyíljon kicsit a szemed: a legtöbb kapcsolat nem rossz,amikor gyereket vállalnak a felek. Utána viszont sok minden történhet.
2020. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%

Én se értem miért az az alap, hogy válunk?? Nem akarunk ilyet, nálunk a 3. baba jön és nem tudnánk külön külön házat venni de együtt igen. Erről is szól a házasság, hogy együtt könnyebb megoldani mindent. Nem kell külön!!



Amúgy vicces amikor ugyanaz ítéli el a szülői segítséget aki szerint gyűjteni illik a saját gyereknek.


Szüleim is kaptak szülői segítséget, mi is kaptunk, reméljük mi is tudunk majd adni. Minimum amit kaptunk de inkább többet.

2020. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!