Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarok ennyire gyereket...

Miért akarok ennyire gyereket 18évesen?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap eszembe jut hogy milyen jo lenne, hogy szeretném meg persze lenne apukája is akivel már 2 éve együtt vagyok és a körülmények is meg lennének teremtve de még 12.es vagyok és tudom hogy nagyon sok lemondással járna meg nagyon nem lenne egyszerű, szinte elveszíteném a függetlenségemet amit nem akarok ennyi idősen,a szüleim is erőltetik a fosulit stb.. de akkor még 5-6 évet várjak, ha már most nagyon akarom?
2020. szept. 22. 07:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

Én értem mit mondasz 29. Külön mi se tudtunk volna házat venni, DE a hitel is és a ház is mind a kettőnk nevén van. Dolgoztam mielőtt szültem és vissza várnak. Szóval nem lennék kisemmizve, ha beütne a 💩

És igen nem csak válás miatt jöhet. Lehet betegség, baleset, halál, elbocsátás vagy mint most a vírus.

És nem szar a kapcsolatunk, de elmondanám, hogy volt csúnya veszekedésünk mióta megszültem. Fáradtak voltunk, kialvatlanok, feszültek. Mi csak veszekedtünk. Más lehet már vált volna.

2020. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hatalmas különbség van az között, hogy anyukának egy fillére sincs konkrétan, vagy van egy fél háza. Tehát saját nincs de az önrész, és a hitel, a teljes ház értékének a felét "bele tudta tenni" a kapcsolatba. Így egy válásnál nem lehet kitenni, hisz ott neki is pont annyi joga van mint a férjének.

Itt szerintem inkább azokat a nőket szólják meg (jogosan), akik beleülnek a készbe, a jóba, a pnciukon kívül mást nem tudnak adni, és akkor ők vagdalkóznak, hogy de bezzeg ők hány évesen szültek, nem ám 40.

Az meg hogy naponta fektet meg a párod semmit nem jelent. Marha nagy korlátoltságra vall azt hinni, hogy egy párkapcsolatban csak a szex lehet a baj, és azzal mindent meg lehet oldani.

2020. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
A válasz igen, várj, a gyereked érdekében. Neki is jobb lesz, ha stabil háttérrel rendelkező anyukája van, aki akár egymaga is el tudja őt tartani, és van végzettsége, szakmája. Az sem mindegy, hogy a CSED-hez, GYED-hez megfelelő munkaviszony rendelkezésre áll-e.
2020. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!