Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kérdéseket kaptatok...

Milyen kérdéseket kaptatok amikor bejelentettétek hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Ami nekem eszembe jutott a neme, neve, mikorra várható. Miket szoktak még kérdezni?
2020. dec. 19. 08:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

és, babaszoba van már?

hogy telik a várakozás?

meddig dolgozol?

meddig leszel gyesen?

jól vagytok?

szoptatni fogsz?

+ végtelen számú saját vagy ismerősi tapasztalat :D

2020. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra várod?
2020. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Augusztusra. A szentbeszédeket szerencsére jól tudom elengedni a fülem mellett, a kérdésekre viszont szeretnék felkészülni, hogy majd ugyanazt a választ mondjuk a párommal. Mert pl a nevét még nem szeretnénk elmondani, hogy ne szóljanak bele, de nekik azt mondanánk hogy azért mert addig még simán meggondolhatjuk magunkat.
2020. dec. 19. 08:57
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomnak a 12. heti genetikai uh után mondtuk el, hogy hamarosan érkezik az első unokája. Gúnyosan az első kérdése az volt, hogy akkor már nem is dolgozom?
2020. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

Bátyám 3 év házasság után: Ugye csak becsúszott? -_-

Munkahelyen pink felsőben: -Lány?

Másnap zöldben: -Fiú? -_-

Random néni a rendelőben: -Ugye ikrek?

3. gyereknél 32 éves koromban mindenki: -Első gyerek?

Háziorvos ráadásként: -Ilyen fiatalon harmadik???

A többi a szokásos uncsi kérdések. :D

2020. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az volt az első, hogy tervezett volt-e. Később, hogy híztam-e már, aztán hogy meddig leszek itthon vele. 😒
2020. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Akkor csak annyit, hogy jól vagyok-e.

Most 31 hetes vagyok, azóta: mennyit híztál? Hogy fogsz ekkora gyereket megszülni? Mikor mész vissza dolgozni? Nem repedtél még szét (majd fogsz!)? Milyen a vérképed? Mennyi a hemoglobinod (majd mikor megmondom közlik, hogy nem tudják ez mit jelent :D)?

Kb ezek voltak egyelőre. Voltak valóban releváns kérdések is amúgy, egy ismerősöm van, akinek van már gyereke, tőle szoktam ezt azt megkérdezni, és ő szokott még tőlem pl akarom-e hordozni, mert van kendője, amit már nem használ, kérném-e a mellszívóját (szintén már nem használja) stb . Ezek értelmes kérdések, a mennyit híztam nem tudom miben járul hozzá más lelkivilágához 🤷🏼‍♀️

2020. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Anyám: és hogy fogsz visszafogyni, ha már most kövér vagy? Mondja ezt ő 100 kilósan.
2020. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
7-es vagyok! Kihagytam egy nagyon fontosat: és még dolgozol??!! Ez nálam amiatt volt érdekes, mert fogorvos vagyok, így a pandémia idején ez különösen érdekelte a környezetemet, bár volt, akit inkább a fizikai része izgatott: odaférek-e a pácienshez, bírom-e az egész napos állást. Amúgy épp a covid miatt pár héttel előbb valóban abbahagytam a tervezettnél, de fizikailag még bőven bírnám (február elejére várom).
2020. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
Néha úgy érzem, mintha a katasztrófaturistáskodásról szólna a dolog. Sokan csak kellemetlenségekről kérdeznek: és rosszul voltál? Hánytál? Van székrekedésed? Majd lesz. Mennyit híztál? Már várom, hogy szülés után mindenki tudni akarja, meddig repedtem és hány öltéssel varrtak össze, és sebesre harapta-e a baba a mellemet. És persze jönnek a horrortörténetek és ijesztgetések.
2020. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!