Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kérdéseket kaptatok...

Milyen kérdéseket kaptatok amikor bejelentettétek hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Ami nekem eszembe jutott a neme, neve, mikorra várható. Miket szoktak még kérdezni?
2020. dec. 19. 08:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

- Mikor szülsz? Úgyis császár lesz.

- meddig dolgozol? Olyan soká?

- már csak addig? És nem fogsz unatkozni otthon?

- Kisfiú vagy kislány? Ugye kislány?! Dejo!

- És mi lesz a neve??? Nem tudjátok? Csak nem akarod elmondani igaz? Miért titok? Olyan furcsa?

- kistesot terveztek?

2021. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

Tőlem eddig csak azt kérdezték, hogy hogy vagyok.

Ilyen fura kérdéseket szerencsére nem kaptam :D -majd fogsz 🙈

2021. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%

Hány hetes vagy?

Milyen nemű?

Dolgozol még?

Kihez jársz dokihoz?

Hol fogysz szülni?

Rosszullétek?

2021. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

80%ban: “Terveztétek?” 4 éve együtt vagyunk 30as eveinkben járunk nem is értem :D meg ha amúgy nem terveztük volna akkor MI VAN? Valószínű azért jelentjük be boldogan mert örülünk neki, nem azért mert nem terveztük..


Kisfiú vagy kislány? Mi lesz a neve?

2021. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Szerencsére igazán hülye kérdést nem kaptam, lehet szerencsém volt. Akiknek elmondtuk megkérdezték hogy vagyok, mikorra várjuk, fiú vagy lány, voltak e tüneteim, ilyesmi. Tök normálisan szoktak érdeklődni, legtöbbször csak a vizsgálatok körül, hogy minden rendben van e? A rutinosabb anyukáktól pedig csak olyan tanácsokat kaptam, amiket tényleg hasznosnak éreztem. A leendő nagymamák nagyon lelkesek, de ők is inkább csak érdeklődően, egyik se zavaró hülye kérdés.
2021. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
60%
Terveztétek? Engem ezzel a kérdéssel akasztottak ki…🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyámat leszámítva kb mindenki utalgatott rá,hogy elcseszem az életem,mert fiatalon szülök.(nem éreztem magam annak.22 voltam,7 éves stabil kapcsolattal és munkahellyel.)

Mindenki kérdezgette,hogy nem fog-e hiányozni,hogy bulizni járjak meg a haverokkal ide-oda..nem zavart senkit,hogy alapvetően sem voltam ilyen.


És tévedtek.A gyerekem a legszebb dolog az életemben.Nem könnyű! Tényleg nem.Az eleje nagyon annak tűnt,most hogy kezd önálló lenni,hadakozik mert rájött hogy vannak saját gondolatai pokoli nehéz.Beszélni még nem tud,de próbálja kifejezni magát.Ha nem értem még azon is kiakad,ugyan olyan lobbanékony és türelmetlen mint én.. :D

2021. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a terveztétek? típusú kérdések voltak a leggázabbak. Akik ezt kérdezik, azok vajon végiggondolják, hogy valójában mit is kérdeznek? Hogy kiszakadt a gumi? Valójában egy kettőnkre tartozó szexxel kapcsolatos kérdés ez, eszméletlen tolakodó.
2021. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, esküszöm ha mégegyszer terhes leszek, és valaki megkérdezi ezt, azt fogom mondani, hogy nem volt tervezett de olyan hevesen dugott meg az uram kutyapózban hogy kiszakadt a gumi.

Ha már ennyire érdekli.

2021. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%
😅😅😅
2021. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!