Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiírt ma az orvos táppénzre,...

Kiírt ma az orvos táppénzre, valószínű már nem is fogok dolgozni. Ti mit csináltatok amíg otthon voltatok?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok de veszélyeztetett terhesség miatt már nem dolgozhatok. Itthon mit tegyek, hogy ne unatkozzak? A szokásos főzés-mosás-takarítás persze benne van a napirendben, de azt eddig is megcsináltam munka után.
2021. jan. 4. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok mellette, szóval ahogy abba kellett hagynom a munkát (8 hetesen) egyből nem unatkoztam, szerencsére az óráim online voltak, így nem ugrott emiatt a félévem. Be nem járhattam volna.

Egyébként iszonyatosan sok hivatalos ügyintézéssel telik az idő, mivel házat veszünk és a vírus nem alakítja kedvezően a dolgokat. A férjem csak hétvégente van itthon, így rám marad a java.

Egyébként az elején sok filmet meg sorozatot néztem, de hamar meguntam, mostanában nagyon sokat olvasok, éjszakába nyúlóan, mivel eljutottam odáig, hogy az alvás se megy :)

30hkm

2021. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első hullám idején lettem veszélyeztetett. Én ügyeket intéztem, van egy fiam, aki elsős volt akkor, úgyhogy toltuk a digitális oktatást plusz akkor építettük be az emeletet, szóval tele voltunk mesterekkel, nem unatkoztam.
2021. jan. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi is felújítottunk, de amit tudok neked tudok javasolni: szerezz be könyveket a terhességről, gyereknevelésről. Ajánlom a Nem harap a spenót c. könyvet vagy pl. A scéd módszer, Terhesség félelem nélkül stb. Rengeteget találsz. Fizess elő netflixre. Ha van valamihez kedved, tehetséged, akkor kézműveskedj. Nézelődj a neten, hogy honnan tudnál jó árban jó minőségű cuccokat beszerezni a babának.
2021. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én 32 hétig dolgoztam, de a maradék 8 héten takarítottam, mindent is, főztem, játszottam, netflixeztem, sokat sétáltam.
2021. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!