Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez terhes has?...

Szerintetek ez terhes has? Tudom hulye kerdes, de bizonytalan vagyok, ugy erzem mintha nott volna a hasam.

Figyelt kérdés

4 honapja voltam egyutt egy sraccal, azota nem voltam senkivel. Egy reggeli tesztet csinaltam meg aktus utan 4 hettel, negativ lett. Aznap delutan dokinal is voltam es megtapintotta a hasam, csinalt huvelyi uh is, pisi tesztet is, es azt mondta nem vagyok terhes. Megnyugidtam ugyhogy nem is foglalkoztam vele.Viszont par hete ugy erzem mintha mocorogna valami, hangos bugyborekolo hangot hallok szinte allandoan. Volt mensim, de azt olvastam, hogy az elso 6 honapban meg lehet terhesseg mellett menstruacio.

Ahogy szamoltam 17 hetben lennek. A lenyeg, hogy azt vettem eszre mintha not volna a hasam.

Egy 17 hetes terhes has igy nez ki?


Negativ hozzaszolast nem kerek.


2021. jan. 16. 17:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nyugszik meg, ha elmegy orvoshoz... Hiszen most is azt bizonygatja, ha a hízás lehet a terhesség miatt. Majd jön a következő kérdésével, hogy mennyi az esélye, hogy az orvos nem vesz észre egy 4 hónapos terhességet...
2021. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem terheshas. Az feszesebb és egyenletesebb, nincsenek ilyen "élesen" kiálló részei. Te csak simán meghíztál- stressztől is lehet.
2021. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem terheshas. Itt az én 17 hetes terheshasam:

[link]

Teljesen más, mint a tiéd.

2021. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Ilyen egyepkent a teljesen kiengedem a hasam, szoval egyaltalan nem huzom be....


[link]

2021. jan. 16. 18:43
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Köldök felett is gömbölyödne.
2021. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, látjuk, hogy híztál, de ahogy valaki fotóval is illusztrálta, a terhes has nem ilyen.

Ellenben nem terhesen nekem is ilyen volt, mikor felszaladt pár kiló.

2021. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél először szeméremdomb-köldök között kezdene el ívesedni. Ez simán hasi háj :)
2021. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap múlva megtudod, akkor biztos lehetsz benne...
2021. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
2021. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha hanyadt fekszem a csipocsontom kozott teljesen lapos a hasam....

Jol van igyekszem nem parazni, csak mert egy baratnomnem 17 hetesen is szinte alig volt hasa, meg se kozelitette azt a pocakot, amit a holgy kuldott elobb az o hasarol....

2021. jan. 16. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!