Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez terhes has?...

Szerintetek ez terhes has? Tudom hulye kerdes, de bizonytalan vagyok, ugy erzem mintha nott volna a hasam.

Figyelt kérdés

4 honapja voltam egyutt egy sraccal, azota nem voltam senkivel. Egy reggeli tesztet csinaltam meg aktus utan 4 hettel, negativ lett. Aznap delutan dokinal is voltam es megtapintotta a hasam, csinalt huvelyi uh is, pisi tesztet is, es azt mondta nem vagyok terhes. Megnyugidtam ugyhogy nem is foglalkoztam vele.Viszont par hete ugy erzem mintha mocorogna valami, hangos bugyborekolo hangot hallok szinte allandoan. Volt mensim, de azt olvastam, hogy az elso 6 honapban meg lehet terhesseg mellett menstruacio.

Ahogy szamoltam 17 hetben lennek. A lenyeg, hogy azt vettem eszre mintha not volna a hasam.

Egy 17 hetes terhes has igy nez ki?


Negativ hozzaszolast nem kerek.


2021. jan. 16. 17:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter kell neked..
2021. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most te is beláthatod, hogy hülyeség erről kérdezősködni, hiszen mindenkinek másképp nő a hasa.

A teszt, a menstruáció és a nőgyógyász viszont meglehetősen objektív tényező.

Nem vagy terhes, de ha továbbra is ezen izgulsz, keress fel pszichológust, mert egy jó kis generalizált szorongásra még van esélyed.

2021. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem mentél agykurkászhoz? Pedig nagyon az kéne neked. Milliószor nyavalyogtál már ezen, akkor is meg lett mondva, hogy nem terhes vagy, hanem agyilag nem stimmel nálad valami.
2021. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiater!! Ez mar sulyos!!
2021. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen vagy. Biztos vagyok benne, hogy márciusban is ugyanezeket fogod kérdezni.
2021. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te vagy az a kérdező, aki nem bírja leírni helyesen, hogy egyéBként. Emlékszel rád... Tanuld már meg more...
2021. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt a terhes fétises már megint 🤦‍♀️
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

... és itt jön megint


nem védekezik, csak aggódik állandóan

fárasztó egy élet lehet

2021. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Csak egyetlen egyszer voltam megszakitassal, maskor nem
2021. jan. 17. 03:31
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon várom a 9.hónapot! Vajon ezek fájások lehetnek? Ez a magzatvíz volt? Viccet félretéve tényleg szakember kéne.
2021. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!