Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszat csináltam?

Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

A férjem hozott nekem egy energiaitalt, azt mondta koffeinmentes. Megittam. Utána néztem, hogy baromira nem is az. :(

18 hetes vagyok, nagy bajt csináltam? :( Teljesen ki vagyok, sírok folyamatosan emiatt


2021. jan. 19. 09:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
3%
Igen
2021. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
csak vicceltem, nem :))
2021. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Ha csak ennyi eszed van akkor sírj. Ha többet iszol és eszel előbb kiürülhet a szervezetedből.
2021. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy, ezekben általában kevesebb koffein van, mintha meginnál 1 eszpresszót. Semmi gond nincs, nyugodj meg!
2021. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi. Ha minden nap innál egyet, az lenne a gáz.
2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Ne pánikolj ennyire.Ez túlzás.Nem lesz egy energy drinkből semmi baj.Nem iszol legközelebb és ennyi
2021. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%

Én, nem a koffeinen aggódnék, hanem azon a műanyag löttyön.


Még, nem terhesen sem kellene meginni, nemhogy terhesen.😒

2021. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy, nehogy már emiatt sírj. Nyugi :)


Én nem cigizek nem iszok stb, de sajnos energiaital függő vagyok. Imádom. Terhesség alatt egy héten egyszer felbontottam egy dobozzal és megfeleztem a férjemmel. Az a kb 1 deci olyan jólesett, és biztos voltam benne, hogy semmi baj nem lehet ilyen mennyiségtől.

Nem is lett.

2021. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Terhesség alatt 200 mg koffein (2 eszpresszónak megfelelő mennyiség) biztonsággal fogyasztható. Az energiaital tele van vitaminokkal, a sok más adalékanyag mellett is, szóval inkább erre a részére koncentrálj. Sírni emiatt túlzás. Semmi bajotok nem lesz ennyitől, a túlaggódástól és a túlzott stressztől viszont lehet. Első sorban neked. Leginkább pszichés.
2021. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Megmondom őszintén, én neha iszom egyet, állati fáradt vagyok és emberekkel dolgozom, nem ásítozhatok az arcukba.

Ez persze nem napi 4, hanem heti 1 vagy 2, viszont nem kávézom, nem iszom, nem kábítózok. Pedig akik igen is szülnek egészséges gyerekeket, szóval ne izgulj amiatt az egy db energiaital miatt, de főleg ne bőgj, semmi kihatása nem lesz a babára.

2021. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!