Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszat csináltam?

Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

A férjem hozott nekem egy energiaitalt, azt mondta koffeinmentes. Megittam. Utána néztem, hogy baromira nem is az. :(

18 hetes vagyok, nagy bajt csináltam? :( Teljesen ki vagyok, sírok folyamatosan emiatt


2021. jan. 19. 09:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Néha nekem is lecsúszott, napi 200 mg limitben benne van. Sőt mikor voltam ultrahangon hülye pózban aludt a gyerek mondták keltsem fel, mert így nem látják bizonyos részeit, javasolták hogy egyek meg egy csokit, igyak meg egy energiaitalt, és tancikáljak kicsit a folyosón.


Fel is kelt.


Túl aggódod, ha már most ilyenek miatt sírsz, mi lesz amikor teljes műszakban anya leszel? Elesik a gyerek és te bőgsz, nem ő? Felnőtt vagy, acélozd meg magad.

2021. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Parasírómami vol. 1
2021. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

Terhesen minden nap 2 kavet ittam, orvosi utasítasra. A vérnyomásom a béka segge alatt van.

Terhesség előtt energiaital függő voltam. Minden nap ittam, különben minden bajom volt. Ahogy pozitívat teszteltem, letettem. De nem 100%ra. A 9 honap alatt ittam, igaz 2kezemen össze tudom számolni hanyszor. Semmi baja a fiamnak. Makk egészséges 2éves

2021. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Első baba, lombikos, nyilván aggódok.
2021. jan. 19. 11:14
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Jezusom. Ez egy nagyon nehéz terhesseg lesz...
2021. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem a koffeinnel van baj, én kávéztam terhességem alatt az utolsó trimeszterig (napi egyet). De ezek az energiaitalok nem túl egészségesek. Persze ettől még semmi bajod nem lesz, de a rendszeres fogyasztása nem jó ötlet, főleg terhesség alatt.
2021. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Miért kell rosszindulatúnak lenni?! Nagyon egyszerű kérdés volt, amire nem válasz az, hogy nehéz terhesség lesz, paramami stb.

Ha nem tudtok normális választ adni a KÉRDÉSRE nem kell válaszolni 🤦

Ha tőlem megkérdezik, hogy kérek-e tejet nem mondom azt, hogy barna a hajad. 🤦

2021. jan. 19. 12:02
 18/32 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm :)

Már lenyugodtam csak első baba, lombik, veszélyeztetett terhesség. Hát, más is megijedt volna szerintem. Én megijedtem.

2021. jan. 19. 12:03
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy lombikos meg első gyerek, a józan eszedet még nem kell elveszíteni.
2021. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Utolsó, én ilyen primitív vitákba nem megyek bele. :)

Örülök, hogy ezt megosztottad, de még mindig nem volt olyan kérés, hogy mondd el rólam a véleményed 🤷 Főleg ismeretlenül.

Nem alkotok véleményt, hisz nem ismerlek, de hidd el, egy lombikos anyuka/kismama jobban fél mindentől. Legalábbis akikkel beszélgettem így vannak vele.

Az, hogy sírtam nem szégyen. Van aki üvölt ha megijed van aki veszekszik. Én sírok. Egyik sem jobb vagy rosszabb, mint a másik. A rossz az, hogy primitív emberek emiatt ítélnek. 🤷

2021. jan. 19. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!