Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszat csináltam?

Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

A férjem hozott nekem egy energiaitalt, azt mondta koffeinmentes. Megittam. Utána néztem, hogy baromira nem is az. :(

18 hetes vagyok, nagy bajt csináltam? :( Teljesen ki vagyok, sírok folyamatosan emiatt


2021. jan. 19. 09:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
55%
Sokaknak anniyra kár gyereket vállalniuk.... Mennyit fogsz te még sírni, ha kint lesz a gyerek... :D
2021. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Van aki meg végig gondolja felnőtt módjára, és nem bőg hülyeségeken.


Nem megítéllek, segíteni akarok.


Nekem problémákkal született a baba, nem volt semmi jele, én meg akkoriban bőgtem azon, hogy biztos én okoztam valamit. Az orvosok megveregették képletesen a vállam, hogy ha ennyin múlna, hogy sok csokit eszik az ember akkor a fél világ kihalt volna.


Nekem akkor ott jogos volt az ijedtség, betegséggel született a baba, de te csak megittál egy sząros energiaitalt. Józanul gondold végig, mi bajt okozhazott? Komolyan kérlek hogy gondold át.

Minden jóindulattal mondom, azzal többet ártasz a nehezen megfogant babádnak, ha ilyen aprósagokon stresszelsz. Lazíts már könyörgöm, nem attól marad meg a terhesség ha mindent véresen komolyan veszel, és nem attól lesz baj, ha folyós sárgájú tojásra vagy éhes.

2021. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%

Nem támadás. Nehéz terhesseged lesz. Tény. Minden hülyeségem bogni fogsz? Mi lesz ha egy árnyékot látnak az uh-n és tovabbkuldenek? Vagy cisztat? Felvagod az ereidet? Pedig rengeteg magzattal megesik 🤷🏼‍♀️ Szedd össze magad. A lombik és a veszélyeztette terhesseg meg nem ok arra, hogy osszeomolj minden szartol. Amire amúgy ha rakeresel Google-ban, már nem csinálsz hülyét magadból.

Vagy csak arról akarsz beszélgetni mennyire félsz? Semmi gond. Ez nem az a fórum, de találsz olyat is. Google. Ismét. Nem. Nem bunkosagbol mondom. Ki kell beszélni magadból a feszültséget. Jobb ha közben nem néznek dilisnek mert idióta kérdésbe rejted, de te tudod.

2021. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező! Azért mondja itt mindenki, hogy kapd össze gyorsan magad, mert a kétségbeesés, stressz, pánik sokkal, de sokkal rosszabb a babádnak, mint az a kis koffein. A koffeint hipp-hopp lebontja a szervezeted, ő max kicsit ugrál tőle, a stressztől azonban görcsölhetsz, stb. + ő is megérzi hormonálisan.

Nem lesz semmi bajotok, olvasgass a neten/kérdezd orvostól, védőnőtől, miből-mennyit szabad. Én terhesen napi 2 enyhe kv-t ittam, borzasztó alacsony volt a vérnyomásom. Nyáron belekortyoltam a férjem sörébe. Csomót sétáltam. Pakolásztam (fészekrakás level1000). Remekül van a babánk.

Figyelj magadra, görcsre, fájdalomra azonnal pihi, egyél egészségesen, minél kevesebb műcucc, és örülj a babádnak!

Szép várandósságot! :)

2021. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm Utolsó, nagyon kedves vagy 🥰

Igyekszem nem stresszelni, de csak néha rám tör a pánik. De igyekszem megnyugodni. A hasam sokat fáj, endometriozisom volt/van és ahogy nő a méhem fájnak a hegek. 🙄 De azt már kitapasztaltam: fekvés, magnézium és jobb lesz :)

Alapvetően a kajára is figyelek, 160 gramm diétán vagyok orvosi utasításra, terhesség előtt 120 volt. :) Szóval erre igazán figyelek. Sétálni azért muszáj, a 40 kilós kutya a kertben nem kakil, vinnem kell. :)

2021. jan. 19. 14:37
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező. Neked továbbra is barátokra lenne szükséged. Minden válaszodból ez tűnik ki. Nincs akivel megbeszéld a dolgaid, vagy mi a probléma?
2021. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ne légy rosszindulatú, nem ismersz. ;)

Vannak barátaim, férjem, családom.

:)

Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk. Vagy rosszul tudom?! Mindenkinek lehetnek parái, amiket egy közeli ember nyilván máshogy lát.

Hányan kérdeznek ezen az oldalon pl a párkapcsolatukról. Minden olyan kérdéshez írsz egy ilyet?!

2021. jan. 19. 14:49
 28/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem. De te feltéttel egy hülye kérdést, majd leírtad a fél életedet. Ez nem olyan, mintha a kérdésedre akarnál választ kapni. A kérdésedhez semmi köze a lombikhoz. Pl. Nem rosszindulatbol mondom. Egyáltalán nem.
2021. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Persze, írtam a lombikot hogy megmagyarázzam az "irracionális" félelmem. Gondolom -nem tudom, feltételezem-, hogy akire ránéznek és hopp teherbe esett annak nincsenek ilyen félelmei.

A fél életem nem ennyi hidd el 😂

(Hülye kérdés nincs, csak hülye válasz)

2021. jan. 19. 15:36
 30/32 anonim ***** válasza:
76%

Pedig itt nem sok rosszindulatú válaszadó talált el téged, pedig amúgy vannak itt bőven. Te inkább támadásnak veszel minden szót. Te problémád. 🤷🏻‍♀️


Amúgy ne szóld le azt a kismamát, aki könnyen teherbe esett. Lehet, 5-ször esett már teherbe mindig az első próbálkozós hónapban, de abból 4-szer elvetélt...Mindenkinek megvan a maga félelme.

Csak van aki kordában tartja a félelmeket, és gondolkozik, hogy van-e alapja.


Mindegy.

2021. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!