Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszat csináltam?

Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

A férjem hozott nekem egy energiaitalt, azt mondta koffeinmentes. Megittam. Utána néztem, hogy baromira nem is az. :(

18 hetes vagyok, nagy bajt csináltam? :( Teljesen ki vagyok, sírok folyamatosan emiatt


2021. jan. 19. 09:50
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Ki szólt le kit? 😂😂

Istenem. Azt írtam, hogy feltételezem, de nem tudom vannak-e ilyen félelmeik embereknek. Nem kell okoskodni, meg ilyeneket beleképzelni. Nyilván ezt írtam, abban a cipőben nem jártam, nem tudhatom mit érez akivel ilyen rossz dolgok történtek. A saját cipőmben járok, azt tudom én mit érzek. A leszólás az, ha lehülyézek, dagadtozok, stb valakit például. Semmi leszólás nem volt 🤦 Ha Te azt láttad bele az meg a "Te problémád", érzelmi unintelligenciád.


"Mindegy."


Az meg már ne is haragudj, de a kár gyereket vállalni, biztos nincsenek barátaid meg ilyenek igenis rosszindulatú/csúnya megjegyzések. 🤷

2021. jan. 19. 16:27
 32/32 anonim ***** válasza:
57%
Hű de fárasztó vagy kérdező
2021. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!