Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit megijedtem. 7 hetes...

Kicsit megijedtem. 7 hetes terhes vagyok és "barnázok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 hetes kismama vagyok és a mai napon reggel "barnázást" vettem észre és egy kicsit görcsöltem is, ezért azonnal az ügyeletre mentünk, ahol Progesterone Exeltis nevezetű gyógyszert írt fel az ügyeletes orvos és annyit mondott szedjek magnéziumot is. Azonban meg se vizsgált,még egy ultrahangot sem csinált, hogy a babával minden rendben van-e. Annyit mondott, hogy majd a jövőhéten keressem fel az orvosom.


Most egy kicsit össze vagyok zavarodva az ünnepek alatt az orvosom sem tudom elérni és csak szerdán kell mennem hozzá, viszont félek, hogy nehogy baj legyen.


Viszont a keddi napon volt hüvelyi ultrahangom (3 nappal ezelőtt) . Ott azt mondták minden rendben, egy elő embrió található a méhen belül. Azután éreztem kisebb görcsöket, talán emiatt is lehet "barnázásom".


Szeretném kérni a segítségeteket, hogy ti voltatok-e már ilyen helyzetben és ha igen, mit tapasztalatok, vagy ti mit ajánlanátok mit tegyek most?



2021. ápr. 2. 11:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19e-s válaszolo vagyok. Jaj de jó.Kérdező mér 8 honapos vagy?az igen jo vége lett az egésznek.jo egészséges egész családnak
2021. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!